Bir türlü kavuşamadım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ffatihy001

Üyecik
Zamanında bir kızı sevdim ve çıkma teklifi ettim kabul etmedi ve benden nefret ettiğini söyledi. Hergün gördüğüm halde yüzüme bile bakmadı ve 5 sene boyunca konuşmadık. Bu aralar benimle konuşmaya başladı hatta bayağı samimiyiz ancak arkadaş olarak daha ötesi yok. Ve ben hala onu seviyorum ama arkadaş olarak konuşmak zoruma gidiyor. yine çıkıp seni seviyorum demeyi düşündüm ama yine aynı şeyler olursa bu sefer ömür boyu konuşamayız diye korkuyorum. Sizce sevdiğimi söylemelimiyim yoksa en azından arkadaş olarak kalmalımıyım? (Söylersem daha etkili olması için neler söyleyebilirim)

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Aynı durum bende de var. Yaklaşık 3 yıl oldu ama ben hiçbir zaman söylemedim. Pişman olmak istemiyorsan bir daha söyle. Ben seni hiçbir zaman arkadaşım olarak görmedim de.
Bana da bir aralar olmuştu öyle gönül işleri. Ona bir şey söyleyemeyip foruma sarıyordum. :D
Amaan lise aşkı(kendi adıma konuşuyorum) gereksiz şeyler. Vakit kaybından başka bir şey değil.

Alperus

Asistan
Karşına al söyle seni seviyorum diye ne kaybedeceksin dostluğunu mu peh.. Arkadaşın dediği gibi hergün sevdiği erkeği şöyle böyle diye anlatırken susup dinleyeceksen konuşma daha iyi.
Delikanlısın dostum git konuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Karşına al söyle seni seviyorum diye ne kaybedeceksin? dostluğunu mu peh.. Arkadaşın dediği gibi hergün sevdiği erkeği şöyle böyle diye anlatırken susup dinleyeceksen konuşma daha iyi.
Delikanlısın dostum git konuş.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Bence söyle red alırsan birdaha yanaşma
Hayat karşına başkasını çıkartır

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Şatafatlı ve romantik bir şekilde söylersiniz. Olmazsa 2 ay bunu dinleyip unutursunuz. 🤤

kmurat

Dekan
Papatya falına bak. Sonuç ne çıkarsa onu yap.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sevmek, Hoşlanmak, Aşık olmak, sadece farklı kelimeler değiller. Anlamları da farklı.

stat counter