BlueStacks Nasıl?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Güvenli mi?

• HAYIR

Kullanılan: 11 30.6%
  • EVET

Kullanılan: 25 69.4%

• Kullanılan toplam oy
    36

emregokdal46

Üyecik
Gayet iyi bir program fakat pubg oynayacaksan sitesinden ücretsiz indirebilirsin.onun dışında clash royale clash of clash gibi oyunlar oynanabilir

takticiadam

Doçent
bluestacks reklam doldu zaten eğer bluestacks istiyosanız bence Nox player yükleyin daha iyi nox yapamassanızda memu

Windows 8.1

Profesör
bluestacks reklam doldu zaten eğer bluestacks istiyosanız bence Nox player yükleyin daha iyi nox yapamassanızda memu
Ancak BlueStacks'e yükleyebildiğiniz her oyunu Nox Player'a yükleyemezsiniz. Bunun sebebi ise BlueStacks'ın kullandığı Android sürümünün 7.1.1 olması iken Nox Player'in Android 5.1.1 kullanmasından kaynaklıdır.
Kullanılan referans cihazlar;
BlueStacks: Samsung S8+, OnePlus 3T
Nox Player: Nexus 6

sadece yorumcu

Üyecik
bende denemişdim ama hiç beğenmedim çünkü ne yaptıysam hata ile karşılaşdım giriş ekranında değişik bir hata alıyorum sanada tavsiye etmem krdşm

Dün bluestacks'ı kurmama rağmen bugün motor başlatılamadı hatası veriyor. Hemen hemen tüm yöntemleri denedim fakat başarılı olamadım. Yöntem önerebilecek var mı?

The Undertaker

Doçent
Çok sorunlu bir emülatör. Öneri isterseniz Nox , Memu yada LD Player kurun. Bu üçü fena değil. Bluestack çok kasıyor.

Windows 8.1

Profesör
Çok sorunlu bir emülatör. Öneri isterseniz Nox , Memu yada LD Player kurun. Bu üçü fena değil. Bluestack çok kasıyor.
Nox İngilizce, MEmu dandik, öbür arkadaşın dediği Droid4X yeni bir proje olmasına rağmen Android 4.2.2 kullanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dün bluestacks'ı kurmama rağmen bugün motor başlatılamadı hatası veriyor. Hemen hemen tüm yöntemleri denedim fakat başarılı olamadım. Yöntem önerebilecek var mı?
Bugün bende de oldu o, programı kaldırıp tekrar kurdum ancak öyle düzeldi.

The Undertaker

Doçent
Nox İngilizce, MEmu dandik, öbür arkadaşın dediği Droid4X yeni bir proje olmasına rağmen Android 4.2.2 kullanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün bende de oldu o, programı kaldırıp tekrar kurdum ancak öyle düzeldi.
Hacı doğru düzgün emülatör yok zaten ben yazdıklarımı kullandım eh işte diyebildim bir de MSI çıkardı şimdi MSI App Player diye bildiğin Bluestack'in aynısı tek farkı ikonu değiştirip MSI koymuşlar :D Kullanmadım ama büyük ihtimalle Bluestacks neyse bu da öyledir.

XForceVIIX

Üyecik
bluestack samsung galaxybilmem 6 kat daha hızlıymış.. (yavh ehehehhehehe)
YALAN! BLUESTACK KULLANIRKEN YAZ TATİLİNİN BİTMESİNE 1 AY KALDIĞINI HATIRLADIM VE KALDIRIP NOXU İNDİRDİM.
iyiki B harfi ile başlıyor kaldırmam yüklenmesi kadar uzun sürmedi.

DarkOnly

Asistan
Nox Tavsiye ederim bluestacks sildikten sonra yeniden indirmeye çalışırsan hata veriyor Nox veya Pubg oynayacaksan Gameloop Zaten Tencent Gaming Buddy Şu an Gameloop kullanıyor tavsiyem bunlar

stat counter