BlueStacks Nasıl?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Güvenli mi?

• HAYIR

Kullanılan: 11 30.6%
  • EVET

Kullanılan: 25 69.4%

• Kullanılan toplam oy
    36

batuhanceylan

Asistan
Merhabalar, ben telefonumdaki oyunu bilgisayardan oynamak istiyorum. Araştırma sonucu ''BlueStacks'' diye bir program buldum. Sizlere sorum bu uygulama nasıl ve güvenilir mi?
Bilgisayarın güzelse kurup kullanabilirsin ama program sıkıntılı bazen sistemde CPU %70 felan oluyor ama bazende %40 gecmıyor programdan kaynaklı sorunlar var bana kalırsa hiç kullanma derim pubg için bilgisayar için bi uygulama çıkardı onu bul onu dene..

Drift King

Doçent
Rahatsızmısın arkadaşım? Nox kasıyor demişsin alternatif öneriyorum banane ki diyorsun. Git başka yerde trollük yap. Engellenen listemdesin.
Konu sahibi benmişim gibi davranıyorsun. O yüzden banane ki dedim. Ben adama cevap olarak yazmıştım. Adam adama nox kullanmasını söylüyor.
Nox fazla kastıran bir emulator olduğu için adama yanıt yazmıştım. Neyse senden çok çok özür dilerim.

Bluestacks 4'ü tekrardan kurdum ve artık açılıyor ve çnceden kullandığım Nox playera göre daha verimli ve hızlı. Çok küçük bir sıkıntısı var o ise Xbox destekli oyun kumandalarını kabul etmesi. Logitech oyun kolumu okumuyor bu sebeple Nox'taki gibi oyun joystick bağlanmıyor. Nox playerın biran önce android sürümünü 5'ten daha güncel bir sürüme yükseltmesi gerekiyor diye düşünüyorum.

stat counter