Bölüm Moderatörü Hakkında Görüş, Öneri ve Şikayetler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Tükenir Kalem

Doçent
Forum kuralları yeterli değil ki.Detaylı olarak belirtilmesi gerekiyor.Mesela dolaylı yoldan siyaset bu sitede mümkün.Ayrıca eski mesajlarda defalarca gözüme çarptı her partiyi eleştiren en azından ondan fazla mesaj gördüm.Moderatörler tüm mesajları okuyorsa o mesajların gözden kaçması imkansız.

goodolddays

Адыгэ
Forum kuralları yeterli değil ki.Detaylı olarak belirtilmesi gerekiyor.Mesela dolaylı yoldan siyaset bu sitede mümkün.Ayrıca eski mesajlarda defalarca gözüme çarptı her partiyi eleştiren en azından ondan fazla mesaj gördüm.Moderatörler tüm mesajları okuyorsa o mesajların gözden kaçması imkansız.
Mesajı raporlasanız gereği yapılır :)

scorpion

Yasaklı
Yasaklı
Konunun son mesajina bakarsaniz neden kilitlendigini görürsünüz.

Tys23

Dekan
Hakkımdaki şikayleri yazar mısınız arkadaşlar ? Kendime çeki düzen vereyim ?

Sourena

Doçent
Moderatör, benim önerim ; Bu forumda Donanım haber forumu gibi çöp ve troll olmasın. Trolleri burada barındırmayın. Benim görüşüm bu.

Örnek troll;

Screenshot_2016-09-02-17-04-43.png

Screenshot_2016-09-02-17-04-08.png

Son düzenleyen moderatör:

socialpage

Üyecik
Bravo... Konu dışında dahi etkinlik paylaşımı yapılamıyor. Nasıl bir şablon gerekli çözemedim doğrusu...

Sourena

Doçent
Eskiden de yorum yazmışım konuya :D hala çok seviyorum siteyi:) Şöyle temayı biraz değiştirsek mi? ekstre özellikler eklsek mi admin?

Death Mark

I have given a name to my pain, and it Batman
Onursal Üye
Eskiden de yorum yazmışım konuya :D hala çok seviyorum siteyi:) Şöyle temayı biraz değiştirsek mi? ekstre özellikler eklsek mi admin?
Yeteri kadar tema değiştirildi zaten uğraştırmayalım istersen adamları anca stabilleştirdiler

cheleby

Profesör
Erken Seçim 2018 bölümünde Fragger süper moderatör arkadaşımız kendi fikirlerine yakın olan mesajları onaylarken karşıt fikirleri özellikle benim yazdıklarımı onaylamıyor.Kendisi karşıt fikirli olanlara cahil vs diye hakaret ettiği mesajları şikayet edince kendisi hemen benim mesajlarımla birlikte siliyor.Yeni bir konu açılıyor kendi fikrinde olanlar kavga çıkaracak mesajları onaylarken özellikle benim yazdığım mesajlar onaylanmıyor.Kendisine sordum cevap alamadım.Sebebi de kavga çıkaracak mesaj diyecektir.Eğer ayrımcılık yapılacaksa bu kategori neden açıldı ? 2009 dan beri üyeyim ben böyle bir durumla karşılaşmadım.

stat counter