Bölüm moderatörü hakkında görüş, öneri ve şikayetler.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

AliA

Guru
Onursal Üye
%99 ben onaylıyorum zaten bu bölümdeki konuları ve o kadar da uzun bir gecikme olmuyor.

mperk

Profesör
Son açtığım konu neden silindi ???????

mperk

Profesör
REsim felan yüklemedim ben !! Bi yanlışlık var heralde . Sadece yazı ve sadece bir siteden alınmadı bir çok yerden topladım. O yüzden aynı konuyu aynı şekilde açmam mümkün değil.
Harcadığım emeği çöpe atmayın. Silinen konuyu tekrar getirin lütfen. Ne resim olduğunu da görmüş oluruz ve düzeltme yaparız.

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
REsim felan yüklemedim ben !! Bi yanlışlık var heralde . Sadece yazı ve sadece bir siteden alınmadı bir çok yerden topladım. O yüzden aynı konuyu aynı şekilde açmam mümkün değil.
Harcadığım emeği çöpe atmayın. Silinen konuyu tekrar getirin lütfen. Ne resim olduğunu da görmüş oluruz ve düzeltme yaparız.
ilgili konuya baktım konun geri açılması ne yazıkki mümkün değil ilgili site tarafından tüm resimler engellenmiş.

http://www.mumsema.com/images/smilies/nokta.gif linkteki gibi

AliA

Guru
Onursal Üye
O site hep öyle yapıyor. Resimlerinde koruma var. Mümkünse resimleri başka bir siteye yükleyip de ekleyin.

mperk

Profesör
Ben resim yüklemedim ki sadece yazı kopyaladım o siteden . Hiç bir şey anlamadım neyse..

AliA

Guru
Onursal Üye
Ben de baktım şimdi ama aynı buradaki gibi sorun. Bilmiyorum sende nasıl görünüyor ama açtığın konuda yazı yerine site adı göze çarpıyor sadece.

Ben resim yüklemedim ki sadece yazı kopyaladım o siteden . Hiç bir şey anlamadım neyse..
Kardeş o site noktalama işaretlerini resim olarak koyuyor, sen yazı kopyaladım sanıyorsun ama aslında resimleri de kopyalıyorsun, siteye üye olmayan kişiler ise o resimleri noktalama işareti olarak değil de böyle görüyor. Anlatabilmişimdir umarım.

AliA

Guru
Onursal Üye
Aynen öyle. Zaten silinen konunun ekran görüntüsünü de gönderdim arkadaşa. Bizlik bir şey değil maalesef.

Yapıştırırken yazım editörünün sol üstünde A/A ya basıp öyle yapıştırmak lazım, noktasız olur ama düzgün olur hiç değilse :D

SoLidBurn

Asistan
Bölüm yöneticisi hakkında yazılan hiç bir yazıyı okumadım bunu en başta belirteyim. Ancak bu kısıma yönetici olan kişilerin İslami eğitim düzeylerini bilmek benim bir üye olarak hakkımdır diye düşünüyorum.

Şayet mümkün ise bölüm yöneticimiz bize İslami eğitim derecesi hakkında bilgi verebilir mi? Sonuçta yazılanların arasında neler doğru neler yanlış yönetici karar veriyor ve yayınlıyor değil mi?

Caqatayy

Asistan
by efsane dostum neden bu bölüme açtığım konular yayımlanmıyor :D

Korpe

Rektör
bu bölümün modu kimdir acaba ? aynı zamanda actigim konu neden yayınlanmadi... ?

CuMaAli

Profesör
Açılan konular ve cevaplar geç yayınlanıyor.

Ahbârî

Dekan
Gün içinde defalarca onay bekleyen mesajları kontrol etmeye çalışıyorum, beklerim ziyaretinizi...

stat counter