Boy Uzatma Ameliyatı Olmak İstiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

[ROOKİE]

Doçent
18 yaşındayım ve boyum 157-158 falan. Artık dayanamıyorum. Aynaya baktığımda kendimden nefret ediyorum. Dışarıda ortaokula giden çocuklar bile benden uzun. Kredi çekip bu ameliyatı olmak istiyorum.
Takma kafana herkes uzun olacak değil Allah herkesi en güzel şekilde yaratmış bıçak altına yatıp kendini riske atma

ExeRyderS

Doçent
Takma kafana herkes uzun olacak değil Allah herkesi en güzel şekilde yaratmış bıçak altına yatıp kendini riske atma
Öyle diyorsun da 2 yıldır psikolojik sıkıntım var bununla ilgili. Eğer bu ameliyatı olmazsam daha da kötü olabilir psikolojim.

kmurat

Dekan
Her Ameliyat bedene bir mudahale. Mecbur kalmadıkça uzak dur. Telafisi olmayan sonuçlar olabilir. Bir Otomobil bile ağır bir tamirat geçirdikten sonra orijinalliğini yitiriyor ve dğer kaybına uğruyor. Masada kalma olasılığı her ameliyatta var.

Ben Kenobi

Dekan
Bu tarz ameliyatlar risklidir, zorunlu olmadıkça bu riske girmeye değer mi.
Kendi boy grubunda bir kız arkadaş bulursun, evlenirsin.

Kısa olmanın da kendine özgü avantajları var misal hücreler kendi kendine daha çabuk yenileniyor, bu bağlamda hastalıklara karşı daha dirençliler, kısa insanlarda kanser görülme oranının uzun insanlara göre az olduğu ve istatistiksel olarak daha uzun yaşama sahip oldukları görülmüştür.

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Senin boyunda bir arkadaşım vardı lisede şikayet eder dururdu. Sonra o boylarda birini buldu mutlu mesut yaşıyor. Kompleks haline getirmişsin bunu daha fazla takma kafana. Şükret yataktan kalkamayan insanlar var. Umarım hayatında her şey istediğin gibi olur. Hoşçakal.

ExeRyderS

Doçent
Psikoloğa gittin mi??? Emin ol psikolojini düzeltmek boyunu uzatmaktan daha kolay...
Psikolog benim psikolojimi düzeltemez. Ne diyecek bana? Takma kafana. Haline şükret. Kör değilsin. Yürüyebiliyorsun. Bunları diyerek benim psikolojimi mi düzeltecek? Psikologların mucizevi bir iksiri mi var yoksa?

Samet UCA

.Net Geliştiricisi
Psikolog benim psikolojimi düzeltemez. Ne diyecek bana? Takma kafana. Haline şükret. Kör değilsin. Yürüyebiliyorsun. Bunları diyerek benim psikolojimi mi düzeltecek? Psikologların mucizevi bir iksiri mi var yoksa?
Merhaba. Arkadaşın tavsiyesine eklemeler yapmak isterim;
Bir dönemler bazı problemlerimden dolayı psikiyatriye başvurduğum olmuştu ve kendilerinin yaklaşımı düşündüğünüz gibi değil. Çeşitli terapiler ve ilaç tedavisi ile kompleks haline getirilmiş kişinin hayatını ele geçiren düşünceler yok edilebiliyor. Kendine şu soruyu sormalısın benim ameliyattan başka çarem var mı? Bence var. Git bir danış ne zarar çıkar.

18 yaşındayım ve boyum 157-158 falan. Artık dayanamıyorum. Aynaya baktığımda kendimden nefret ediyorum. Dışarıda ortaokula giden çocuklar bile benden uzun. Kredi çekip bu ameliyatı olmak istiyorum.
Bunca yorum yapan arkadaşın yorumlarını da senin bunlara verdiğin cevapları da okudum. Kim ne derse desin sen kendi bildiğini okuyacaksın. O zaman niye böyle bir konu açtın? Verdiğin kararı bir kişi bile onaylasa rahat mı edeceksin? Boy uzatma ameliyatlarında çekeceğin acıyı işkenceyi emin ol 15 cm'e değişmezsin kaldı ki o kadar uzatacaklarını hiç sanmıyorum. Evet psikoloğa git demişler sen de ne diyecek bana psikolog diyorsun. Kardeşim o zaman git ne istiyorsan yap, seni tanımayan insanlar senin için bir nebze olsun yardım etmeye çalışıyor sen her mesajında daha dik cevap veriyorsun. Git ameliyat mı olacaksın ne olacaksan ol o zaman. Daha çok şey yazardım da beni ilgilendirmez. Ruh halin ne olursa olsun şunu unutma ki bu dünyada senden bin kat kötü durumda olup çare arayan insanlar var kaldı ki bunların arasında bir tane bile boy sıkıntısı yok. Psikolojin ne haldedir nedir hiç umrumda değil.

Son düzenleyen moderatör:

ExeRyderS

Doçent
Bunca yorum yapan arkadaşın yorumlarını da senin bunlara verdiğin cevapları da okudum. Kim ne derse desin sen kendi bildiğini okuyacaksın. O zaman niye böyle bir konu açtın? Verdiğin kararı bir kişi bile onaylasa rahat mı edeceksin? Boy uzatma ameliyatlarında çekeceğin acıyı işkenceyi emin ol 15 cm'e değişmezsin kaldı ki o kadar uzatacaklarını hiç sanmıyorum. Evet psikoloğa git demişler sen de ne diyecek bana psikolog diyorsun. Kardeşim o zaman git ne istiyorsan yap, seni tanımayan insanlar senin için bir nebze olsun yardım etmeye çalışıyor sen her mesajında daha dik cevap veriyorsun. Git ameliyat mı olacaksın ne olacaksan ol o zaman. Daha çok şey yazardım da beni ilgilendirmez. Ruh halin ne olursa olsun şunu unutma ki bu dünyada senden bin kat kötü durumda olup çare arayan insanlar var kaldı ki bunların arasında bir tane bile boy sıkıntısı yok. Psikolojin ne haldedir nedir hiç umrumda değil.
Madem umrunda değil. Niye cevap yazıyorsun?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada herkesin yorumunu dikkate aliyorum. Kendi bildiğimi okumuyorum.

Kendi bildiğimi okusam buraya konu açmazdım.

Son düzenleyen moderatör:

Orhan Tepe

Üyecik
Ameriyat olacağına boy uzatma egzersizleri dene ve yastıksız uyu düz yani faydasını görürsün bide uyku düzen iyi olmalı

ExeRyderS

Doçent
Ameriyat olacağına boy uzatma egzersizleri dene ve yastıksız uyu düz yani faydasını görürsün bide uyku düzen iyi olmalı
Kardeş zaten yapıyorum. Yaklaşık 3 cm uzadım onunla.

Sadece 3 gündür falan yastikla yatiyorum. 2 aydır yastıksız yattım.

Administraktör

Audiophile
Yönetici
Mod. Adayı
psikolog ve psikiyatriste eş zamanlı gitme ve az da olsa kendini düzeltme isteğiyle gitme durumunda olumlu sonuçlar alacaksın...

Bende 1.73üm keşke 1.85 falan olsaydım diyorum 🙂
Bu arada erkekte boyu önemli tek bişi var o tamamsa gerisi çok mühim değil 😁

stat counter