Braun' dan Erkeklerin Hayatını kolaylaştıran Tıraş Makinesi: 760cc-4

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

angel75

Dekan
Onursal Üye
Braun'un üstün tıraş makinesi 760cc-4, eşsiz akıllı sonik teknolojisi ile size mükemmel pürüzüsüzlükte ve rahat bir tıraş deneyimi sunar.

Akıllı sonik teknoloji

Bir dokunuşta 10,000 mikro titreşim özelliği sayesinde daha fazla kılın yakalanmasını sağlar. Böylelikle Braun'un sunduğu en kusursuz ve rahat tıraş deneyimini yaşarsınız.

3 kişisel mod ayarı
Farklı yüz bölgeleri için ektra hassas ve yoğun modları sayesinde daha kişiye özel bir tıraş deneyimi sunar.

Patentli ActiveLift™
Benzersiz salınımlı merkezi düzeltici yatay duran kılları kaldırır ve keser. Bu şekilde problemli bölgelerde bile kusursuz bir tıraş sağlar.

OptiFoil™
Braun'un sunduğu en gelişmiş folyo farklı yönlere doğru büyümekte olan kılları yakalayacak ve ayrıca bunların her zamankinden daha yakın bir şekilde kesilmesini mümkün kılacak farklı boyutlarda deliklere sahiptir.

Tam anlamıyla esnek tıraş sistemi
Braun'un benzersiz döner tıraş başlığı ve hareketli folyo birleşimi yüze maksimum şekilde uyum sağlar.

Üç aksiyonlu kesme sistemi
3 özel kesici unsur uzun kılları da kısa kıllar kadar kolay kesebilmektedir.

Tamamen yıkanabilir
Bütün Braun tıraş makinelerini suyla temizlemek son derece kolaydır.

Clean&Renew™ sistemi
Bir düğmeye basarak tıraş makinenizi otomatik olarak temizlemek, kurutmak, şarj etmek ve yağlamak mümkün. Böylelikle makinenizi her zaman ilk günkü gibi muhafaza edebilirsiniz.

Kablosuz Tıraş: 50 dakika
Hızlı Şarj: 5 dakika

Kaynak

angel75

Dekan
Onursal Üye
hepsiburada da 518,91 TL kdv dahil..

REDFOKS

Rektör
her gün traş olanlar için ideal ama haftada bir 3 günde bir olanların sakalını keser mi bu alet ?

deatmania

Rektör
Aynen.Ben her gün traş olmam mesela.

Hafta da bir.

angel75

Dekan
Onursal Üye
her gün traş olanlar için ideal ama haftada bir 3 günde bir olanların sakalını keser mi bu alet ?
Üç aksiyonlu kesme sistemi
3 özel kesici unsur uzun kılları da kısa kıllar kadar kolay kesebilmektedir.

spybot

Guru
Onursal Üye
Benim sakalları 5 jiletli traş bıçağı bile kesmiyor bumu kesecek :D

oslun

Dekan
bende babyliss var, onunla sıfıra vuruyorum sakalları sonra da jiletle sinek kaydı yapıyorum.. tabi ayda bi traş oluyorum orası ayrı :D

ReDo

Rektör
En keyiflisi;
Sakal Fırçası - Arko traş sabunu - sıcak su - 5 bıçaklı markalardan biri.

Kurşun Kalem

Profesör
Berber verdiğin ücret 3 lira mi?

Üşenmedim hesapladım. :D Ama haklısın bir yerde.
Mahalle berberleri 5 lira, ama sürümden kazanan berberler türedi Bursa'da. 10 sandalye, 10 kişi çalışıyorlar, berberler odasına kayıtları olmadığından istedikleri fiyatı koyuyorlar. Onlarda 3 lira. Abone olursan 2,5 lira. 5 lira olsa nolcak ya, sinek kaydı traş, üstüne krem, alna 2 dk. masaj, hoş sohbet, bi de çay. Bu alet bunu yapabiliyor mu? :D

deatmania

Rektör
Mahalle berberleri 5 lira, ama sürümden kazanan berberler türedi Bursa'da. 10 sandalye, 10 kişi çalışıyorlar, berberler odasına kayıtları olmadığından istedikleri fiyatı koyuyorlar. Onlarda 3 lira. Abone olursan 2,5 lira. 5 lira olsa nolcak ya, sinek kaydı traş, üstüne krem, alna 2 dk. masaj, hoş sohbet, bi de çay. Bu alet bunu yapabiliyor mu? :D
Aleti alacaklar olanlar, bu mesajı okusun derim :D

angel75

Dekan
Onursal Üye
gerçekten süper yazmışsın :)

desperado64

Rektör
angel75 sen bayan değil misin yaa :D Niye bu kadar ilgilendin bu aletle :p

stat counter