Bu kartuş uyar mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

sevenyears

Asistan

YST

Asistan
dediğin kartuşlar o modele ait değil yani uymaz taksan bile makina tanımaz hata verir , Hp nin doldurma işini adam akıllı yapan bir kartuş modülü ben görmedim hepsi en fazla 5 dolumda kendini bir şekilde imha ediyor ya da ben sürekli dolum yaparken denediğim kartuşlarda bilmeden hasar veriyorum kartuşa , eğer doldur boşalt kartuşları arıyorsan Epson u tavsiye ederim hem yazıcı olarak hemde kartuş dolumu yapılabilen modelleri çok kaliteli iş çıkarıyor ve Hp den ucuzlar ...
Bu arada senin yazıcının modeline göre 21 numaralı kartuşu alman gerek ....

Max2Life

Asistan
arkadaslar bende hp f2180 all ın one var.kartus bozuk dıyor hp nın programı.bu kartuslar uyar mı bu yazıcıya? uyar ıse bir siyah bir de uc renklı mı almalıyım?ve bu karus lara dolum yaptırabılırmıyım bıtınce.fıyatı nasıl pahalı mı? bu uymaz dersenız sizin önerebiliceğiniz en ucuz kartuslar neler?
Orjinal kartus 35 liradan aşşağı değil, dolum 5 ile 7 lira arası değişiyor.

İlk kartuşun demo'dur yani yarı haznesi açıktır. Onu doldursanda yarım doluma boşuna tam para ödersin, üstelik çok çabuk biter.
ilk üstünde gelen (demo) kartuş bitince bir tane orjinal satın al sonrasında o bittiğinde ona dolum yaptırarak devam edersin.

Ya da en güzeli dolum yapan yerlere sor "çıkma kartuş" vardır belki, çünkü çoğu devlet kurumuna hizmet verenler eski kartusları doldurmadan alıyor ve sıfır kartus takıyor onlara. Bu yüzden ellerinde boş çıkma dedikleri kartuş oluyor ona tam dolum yapıp satabiliyorlar, bu şekil bulabilirsen mağazadan sıfır ürün almaktan daha ucuza gelir. ;)

stat counter