Bu Ne Korkaklık

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Film izlerken helede gerilim gibi bir şeyse(korku filmi zaten izleyemem) elimde fare ve kumandayla izliyorum. Korkunç bir şey çıkarsa hemen sesi kısıp elimle yüzümü kapatıyorum. Ekranın üst köşesine bakıyorum. Geçtiğinden emn olunca izlemeye devam ediyorum.

Logithx

☪ Türkiye ☪
Herkes'in bir korkusu olabilir çok şaşırmamak gerek sende belliki karanlıktan korkuyorsun yada yaşadığın yer sıkıntılı bir bölgel olabilr..

kmurat

Dekan
Ya çok korkağım accayip fena öyle bir düşünün ki ekek almaya akşam tek gidemeyen çocuk işte o ben değilim
:p:p:p:):D
Sende karanlık korkusu var. Göremediğin bir şeylerin var olmasını kafanda canlandırıyor olabilirsin. Kendine bir el feneri al.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hayvanların hepsinden korkarım
Kuş besle, balık besle, kediye yükselt. Sonra At, Gergedan, Fil falan alıştıkça yükseltirsin. Yavru olarak beslemeye başla, karşılıklı birnirinize alışırsınız.

Son düzenleme:

torben

Üyecik
Korkunuzun üstüne giderseniz korkulacak bir şey olmadığını görürsünüz

FlexsNutella

Doçent
Ben film izliyorum izlerken korkmuyorum ama akşam yatarken öyle manyak şeyler düşünüyorum ki hiç alakası olmayan şeyler oluyor giriyorum yorganın altına girmeyen yoktur zaten onu anlamıyorum yorganın altına girince saldırmıyor mu :D nasıl bir düşünce anlamadım gitti yorgan +100 korkusuzluk puanı veriyor galiba. 😂

FlexsNutella

Doçent
ben hiçbir hayvandan korkmam küçükken korkardım köyde komşunun köpeği vardı onu severdim tek bir gün onun üstüne çıktım niye çıktığımı bilmiyorum kolumdan ısırdı 11 iğne yaptılar ondan sonar bende bir hayvan sevgisi oluştu önüme gelen her hayvanı seviyorum her türlü hayvanı sadece köpek değil en son yılan tutup okşamıştım :D

<<Dkn nyz>>

Yalnız değiliiiz dünyada deli çok
Yönetici
Mod. Adayı
Arkadaşımın evine giden yol karanlık 8 10 tane direk var direkten direğe koşarak gidiyor

FlexsNutella

Doçent
:D Ben küçüklüğümden beri karanlıktan korkmuyordum küçükken karanlığın içine koşardım çok manyak'tık küçükken

<<Dkn nyz>>

Yalnız değiliiiz dünyada deli çok
Yönetici
Mod. Adayı
:D Ben küçüklüğümden beri karanlıktan korkmuyordum küçükken karanlığın içine koşardım çok manyak'tık küçükken
12 13 yaşımda saat gece 2 3 gibi mezarlıkta geziyorduk ne mantıkla hatırlamıyorum

stat counter