Bugün alınacak laptop tavsiyesi sınır 5000 TL

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

vikvik46

Üyecik
öncelikle herkese merhaba
Ben hem oyun hem de işlerimi görmek adına bir laptop arıyorum. Oynayacağım en ağır oyun şu anda PUBG Lite , belki de CS:GO olur
Full HD , IPS ekranlı bir laptop bulmustum, aşağıya linkini bırakacağım. Bu işlerden çok anlamadıgım için konu açma gereği duydum. Laptopla ilgili araştırma yaptıgımda , fazla ısındıgını söyleyenler ve normal derecede çalıştıgını söyleyenler var . Tecrübelerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Acer Aspire 7 A715-72G Intel Core i5 8300H 8GB 256GB SSD Fiyatı

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
öncelikle herkese merhaba
Ben hem oyun hem de işlerimi görmek adına bir laptop arıyorum. Oynayacağım en ağır oyun şu anda PUBG Lite , belki de CS:GO olur
Full HD , IPS ekranlı bir laptop bulmustum, aşağıya linkini bırakacağım. Bu işlerden çok anlamadıgım için konu açma gereği duydum. Laptopla ilgili araştırma yaptıgımda , fazla ısındıgını söyleyenler ve normal derecede çalıştıgını söyleyenler var . Tecrübelerinizi ve bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Acer Aspire 7 A715-72G Intel Core i5 8300H 8GB 256GB SSD Fiyatı
O cihaz için 85 derece sınır. Bence alınır 1050Ti olanı.

vikvik46

Üyecik
Değerli hocam ben bu laptopta karar kılmıstım ama 1050 ekran kartı bana yeter gibi.
Sizce sınır 85 se bu bahsettiğim oyunları oynarken o derecelere ulaşır mı ?
Bir de şu sitede baktıgımda stress altında 97 dereceyi görür gibisinden bir ibare var . Değerlendirebilir misiniz ?
Acer Aspire 7 A715 (7300HQ, GTX 1050) Laptop Review
Mesaj otomatik birleştirildi:

O cihaz için 85 derece sınır. Bence alınır 1050Ti olanı.
hocam müsait olunca cevap verebilirseniz çok sevinirim

arkadaslar eğer konuyu okuyup bilgi sahibi olan abilerim varsa yardımlarınızı bekliyorum . Özellikle ısınma konusunda çok sağolun şimdiden.

Son düzenleme:

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
1050 bana yeter diyorsan ayrı. Cihaz çok güzel.

Van Dijk

Üyecik
Monsterlarda indirim var. 5000 TL ye bence çok mantıklı olur. 100 lira daha fazla verip 5100 e 480 gb ssd li model tercih edilebilir.

vikvik46

Üyecik
Monsterlarda indirim var. 5000 TL ye bence çok mantıklı olur. 100 lira daha fazla verip 5100 e 480 gb ssd li model tercih edilebilir.
hocam tek çekim yapamayacagım için 5000 TL olmuyor :(

Sanmam.
Bu tip güçlü donanıma sahip tüm laptoplar ısınır. Ha sizi ne şekilde rahatsız edecektir bilemem ama beni rahatsız etmez.
o attıgım notebookcheck adresinde 97 dereceleri göstermiş ama benim oynayacagım şeyler zaten orta düzeyde bile sayılmaz o yüzden o kadar ısınacagını tahmin etmiyorum.

stat counter