Burun ameliyatı olacağım... Korkuyorum :(

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arcath

Asistan
Gribi atlatamıyorum
Zencefil çayı faydalı olabilir.
Hazır paketli değil, taze zencefil ile demlenmeli.
Edit: Nane+hatmi çiçeği+limon filan da katılıyor ancak tam detayını bilmediğim için ben kendime yalnızca zencefil çayı yapıyorum.
Grip ilaçlarından, antibiyotiklerden daha etkili olduğunu düşünüyorum.

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Arkadaşlar bu konudan sonra burun ameliyatı olan varmı. Ben geçen yıl gribi kış boyu atlatamadığım icin ameliyat olamadım yazın yapmıyolar zaten bu yıl olmak için gün aldım 31 ekim çarşambaya gün verdiler ve ben bugün grip oldum ameliyata kadar iyileşirmiyim acaba bu grip önceki kadar ağır değil

barann488

Asistan
Arkadaşlar bu konudan sonra burun ameliyatı olan varmı. Ben geçen yıl gribi kış boyu atlatamadığım icin ameliyat olamadım yazın yapmıyolar zaten bu yıl olmak için gün aldım 31 ekim çarşambaya gün verdiler ve ben bugün grip oldum ameliyata kadar iyileşirmiyim acaba bu grip önceki kadar ağır değil
Ameliyattan sonra burnunu iyi korumalısın mutlaka darbelerden. Diğer türlü zahmeti yok burun ameliyatinin. Bir de madem grip olmak tehlikeli aile hekimine ya da acile gidip durumu anlat ona göre ilaç verirler belki sana.

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Ameliyattan sonra burnunu iyi korumalısın mutlaka darbelerden. Diğer türlü zahmeti yok burun ameliyatinin. Bir de madem grip olmak tehlikeli aile hekimine ya da acile gidip durumu anlat ona göre ilaç verirler belki sana.
Öyle yapıcam bugün umarım ilaçlar işe yarar

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Burun ameliyatı olmadım bu konuda yardımcı olamıyorum ama geçmiş olsun diyelim şimdiden; (eğer olursa) burun ameliyatın inşallah başarılı geçer.

stat counter