Burun ameliyatı olacağım... Korkuyorum :(

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
İnşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.
Sağolun

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu arada bugün ameliyatımın üzerinden altı gün geçti ve benim kanamam henüz bugün bitti normalde ikinci gün kesilmesi gerekiyormuş benim üçüncü güne kadar kesişmeyince doktoruma gittim ve burnuma 2. Bi tampon taktı bünyemle alakalıymış. Normalde de bi iğne batsa çok kan akar dedi doktor. 2. Tampon takıldığında çok canm yandı burnumu kocaman hissediyordum ama kanama kesilmedi azaldı sadece ve bugün tamamen kesildi. Şimdi daha iyiyim ve tamponları çıkarmama sadece 1 gün kaldı salı günü kurtuluyorum inşallah bundan sonra iyi nefes alabilirim

Son düzenleme:

torben

Üyecik
En çok korktuğum şeylerden birisi bende ameliyat olacaktım ama cesaret edemiyorum bir türlü

Ufuk

creative mod
Yönetici
Super Moderator
Hazır ameliyat olmuşken estetik mi yaptırsaydın.. :) En azından boşa gitmezdi.

Belissima

Süpürgesizz Cadı...!
Hazır ameliyat olmuşken estetik mi yaptırsaydın.. :) En azından boşa gitmezdi.
Doktorum burnumun çok güzel olduğunu estetik gerekmediğini söyledi ki o soylemeseydide ben bunu biliyordum zaten 😀😀. Sadece kemik eğriliğinden dolayı bi çıkıntı vardı onuda aldı doktorum . Ve bir kuruş para odemedigim hâlde gören herkes sanki yurdışına gidip milyondolarlar verip ameliyat olmuşsun gibi dedi. Gerçekten burnum çok güzel oldu. Dediğim gibi kemik eğriliğinden kaynaklı bi çıkıntı vardı ve burnum kötü gözukuyodu o gidince harika oldu. 😀😀

stat counter