Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

The Undertaker

Profesör
Brave Mobilde çok Başarılı kullanıyorum, Evde Yükledim Fenada değil..
Brave fena değil ama kendi içerisin de kurulu gelen reklam engelleme aracı çok can sıkıyor bazı siteleri tam açmıyor sitelerin yarısı var yarısı yok reklam engelleme eklentisini o site için kapattığın zaman sayfalar sorunsuz şekilde tam olarak yükleniyor farklı bir reklam engelleyici bile kursan kendi kurulu gelen eklenti kapanmıyor silemiyorsun da sırf bu yüzden sildim. Kendi reklam engelleme aracı biraz sorunlu.

CoderxL

Doçent
Screenshot_1.png

Dunden Beri Baya Bir kasma yasıyordum aslında Bıraz ısler Yuzunden Bakıp kalkıyordum ama Az Bı Goz atayım derken Sapkadan ne Cıktı..
CCBrowser Hıc Bı sekilde acılmadıgı Halde Arkaplanda Normal bı sekılde Calısmakta Buna anlam Suan veremıyorum Bakalım Sonuc Nereye Dogru gıdıcek..

The Undertaker

Profesör
Ekli dosyayı görüntüle 80472

Dunden Beri Baya Bir kasma yasıyordum aslında Bıraz ısler Yuzunden Bakıp kalkıyordum ama Az Bı Goz atayım derken Sapkadan ne Cıktı..
CCBrowser Hıc Bı sekilde acılmadıgı Halde Arkaplanda Normal bı sekılde Calısmakta Buna anlam Suan veremıyorum Bakalım Sonuc Nereye Dogru gıdıcek..
Hocam ayarlardan bakın resimdeki kısımda ki kırmızı içine aldığım alan açık mı kapalı mı? Açık ise kapatın.

2019-10-18_17-12-51.jpg

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Acmadım kı Calıssın Ayar Duzenledım ama Resetledımde bakalım ne olcak Bır kac Gun Reset atamıcam Pc ye de :)
Windows Hizmetler'i kontrol edin, muhtemelen Priform Software ile ilgili bir ya da birkaç uygulama servisi Windows ile birlikte otomatik olarak başlıyordur, başlangıç türünü Elle olarak değiştirin. Ayrıca Windows uygulama ayarlarında da arka plan uygulama ayarlarını düzenleyin.
CCleaner Browser yüklemedim, tam olarak bilemiyorum ama tarayıcı ayarlarını da mutlaka tekrardan gözden geçirin.

ÆSir

Hab-gah-ı Yare Girdim Arz İçin Ahvalimi
Yönetici
Moderatör
Programda galiba web whatsapp kullanılamıyor.

stat counter