Cici bebe ile kilo alma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 4)

Ben de alamıyordum spora gidince aldım hatrı sayılır bur kilo sonra birakinca 2 kilo vermisim imkan olsa yine giderimde imkan yok.

CorvoAttano

Profesör
Öyle değil hocam alamıyorum ben dünyaları yesem yok fayda etmiyor. Gerçi doktor miden yüzünden kilo alamazsın diyor bana ama ben yine de almaya çalışıyorum:)
Hocam ne diyim yerinde olmak isterdim yiyip kilo almamak en güzel mükafat bence

Bepob

Profesör
Konu başka yere dönmüş ama kick boxa başlayacaktım haftaya pazartesi konusunuda açmıştım onun yanında açtım bunu da meyilli değildim bi yorum almak için yazdım protein tozuda kullanmam zaten gerek yok

meyrenam

Üyecik
Arkadaşlar önemli olan sağlıklı ve vücudunuza yakışacak şekilde kilo alabilmektir. Bunun için de öncelikle dahiliye uzmanına görünmeniz gerekiyor. Eğer çok yemenize rağmen kilo alamıyorsanız bilmediğiniz ya da ortaya çıkarılamayan bir rahatsızlığınız olabilir. Parazit olabilir, tiroidiniz fazla çalışıyor olabilir ya da hormanal bir dengesizlik yaşıyor olabilirsiniz. Bunları belirlemek için doktor kontrolü ilk şart. Örneğin parazit varsa isterseniz 15 tane cici bebe yiyin hiç bir faydası olmayacaktır. Bazen test yaptırsanız bile olduğu halde parazit olmadığı söylenebiliyor. Testlerin bir kaç kez tekrarlanması gerekebilir.

seyhane

Üyecik
Benim amca oğlu var o uyguladı bu uygulamayı ve kilo almayı başardı.Normal bir şekilde devam etti yemesine sadece üstüne bunu uyguladı ve bir arkadaş daha var oda uyguladı 1 ayda 2 kilo almayı başarmış.Ayrıca şunu belirtmek de fayda var amca oglunda hafif göbek yaptığı halde arkadaş da yapmadı çünkü spor yapıyordu(sadece şınav mekik) bu kadar.
ne kadar yememiz lazım günlük belli bir boyutu varmı

Varsa Yoksa

Üyecik
Ablam oğlu için kullanıyordu. Ben de ondan atıştırırken kilo aldığımız fark ettim. Normal kilonun altında olduğum için de kullanmaya devam ettim. Araştırırken cici bebe kilo üzerinde nasıl etkiliymiş diyetisyen açıklamalarını okudum ve olay çözüldü. :)

stat counter