Çift Kameralı ve 4 LED Flaşlı telefon ZTE

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Fragger

Dekan
Katılım
21 Eki 2016
Mesajlar
9,672
Puanları
113
Konum
İstanbul
Bugün ZTE’nin Nubia serisine ait yeni bir akıllı telefon ortaya çıktı. Cihazın öne çıkan başlıca özelliği ise Çift Kameralı ve 4 LED Flaşlı olması.Çinli akıllı telefon üreticilerinin, cihazlarının donanım özellikleri ve ekran büyüklüğü- çözünürlüğü gibi çeşitli konularda ezeli bir rekabet içerisinde oldukları, uzun zamandır bilinen bir gerçek. Ancak bugün ortaya çıkan yeni bir akıllı telefon, ZTE’nin bu rekabeti farklı bir alana daha taşıdığını kanıtlarnitelikte.


Çift Kameralı ve 4 LED Flaşlı telefon

Bugün Çin’in popüler sosyal medya sitesi Weibo’da paylaşılan ve ZTE’nin yeni Nubia serisi akıllı telefonuna ait olduğu edilen aşağıdaki görsel, kısa sürede gündemin en çok konuşulan konusu haline geldi.Zira, ilk bakışta pek fark edilmese de, cihazda çift kamera sensörünün yanı sıra anten şeridi hizasında tam 4 adet LED Flaş bulunmakta. Ayrıca yine paylaşımda belirtildiği üzere bu LED flaşların her biri, çift tonlu ışıksaçabilme özelliğine sahip.

4 adet LED Flaş ilk başta pekte önemli olmayan bir özellik gibi dursa da, cihazda bulunan çift kamera sensörüyle beraber düşünüldüğünde fotoğraf kalitesine kattığı artılar azımsanamayacak ölçütte olabilir. Ayrıca ZTE’ninNubia serisi akıllı telefonlarının şık tasarımları ve gelişmiş donanım özellikleriyle ön plana çıktığını da hatırlatmadan geçmeyelim.
 
Üst
stat counter