Çift manitörde farklı excel dosyası nasıl açılır

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Babels

Üyecik
Çift monitörde excel dosyaları ile çalışıyorsanız bu problemle karşılaşmış olabilirsiniz. Excel 2007 ve sonrasında birden fazla excel dosyasını 2 monitörde ayrı ayrı göremiyorsunuz.
İki farklı Excel Dosyasını Farklı pencerelerde açmak
İlk defa bu problemle karşılaşan biri olarak hemen nasıl çözerim sorusunun cevabını aramaya başladım. 2 excel dosyasından birini küçültüyorum diğeri de küçülüyor. Birini diğer monitör ekranına sürüklüyorum diğeri de gidiyor
Çözüm nedir?

Babels

Üyecik
Ayarlar doğru acaba excel 2010 sürümü olduğundan mı?

Babels

Üyecik
Hocam çift monitör kullanıyorum.1 inde başka excel dosyası açmak istiyorum.diğerinde de başka excrl dosyası açmak istiyorum...2 tane açtığımda bir monitörde gösteriyor.biri kapatıyom diğeride kapanıyor.tutup diğer monitöre çekeyim diyorum 2side geliyor.
Fakat word de bu sıkıntı yok

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Hocam çift monitör kullanıyorum.1 inde başka excel dosyası açmak istiyorum.diğerinde de başka excrl dosyası açmak istiyorum...2 tane açtığımda bir monitörde gösteriyor.biri kapatıyom diğeride kapanıyor.tutup diğer monitöre çekeyim diyorum 2side geliyor.
Fakat word de bu sıkıntı yok
2 farklı excel indirmeyi denedin mi ?

YNY

Üyecik
1 - Birinci Excel dosyasını açın.
2 - Açıldıktan sonra görev çubuğundaki Excel'e sağ tıklayıp yeni bir Excel açın.
3 - İkinci Excel dosyanızı ister sürekleyip bırakın (sürükleyip bırakırsanız fazladan bir excel açık kalacak onu kapatabilirsiniz.), isterseniz "Dosya > Aç " yolunu izleyin.

74263

En basit yöntem budur.

Not: Test edildi çalışıyor.

stat counter