Cinsellik , Şap (erkeklerle alakalı)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Yassuo

Üyecik
Katılım
18 Eyl 2019
Mesajlar
10
Puanları
1
Merhaba arkadaşlar , ergenlik döneminde biriyim . Eskiden her gün mastürbasyon yaparken , şimdi 2 haftada 1 falan yapıyorum. Evde kalıyorum ve evdekilerin yemeğime şap falan kattığından şüpheleniyorum. Annemin de bir kaç kere şaka amaçlı dediğini duymuştum. Sizce bunu anlamamın bir yolu var mı ? Şap 'ı mutfakta nasıl bulabilirim (varsa) neye benziyor?
 

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Katılım
22 Nis 2017
Mesajlar
14,038
Puanları
113
Konum
Laurelindórinan
Ergenlik döneminden yavaş yavaş çıkıyorsundur bir şey olmaz. Her gün yapman fiziksel açıdan ziyade mental olarak sana zarar verir böyle daha iyi olmuş.
 

Byilmaz91

Üyecik
Katılım
12 Eki 2018
Mesajlar
98
Puanları
18
Konum
Türkiye
Her gün mastürbasyon yapmak sadece testosteron azalmasına sebebiyet verir. Kısacası sana bir yararı dokunmaz, bunu direk cinsel isteksizliğe bağlamamak gerek zira böyle düşündüğün için vücudun mutluluk hormonunda dengesizlikler oluşturuyor ve kafan içerisinde sorunlu olduğunu düşünüyorsun bu da mutluluk hormonunu daha çok bastırıyor. İçerisinde bulunduğun mental durum, hormonlarını %100 etkiler. O yüzden direk altında bir şey aramamak gerekiyor, sen kendini ne kadar sorunlu hissedersen, kafanın içerisinde o kadar değişik sonuçlara varacaksın, Biyolojik olarak yapılan araştırmaları okuyarak bu konuda tavsiye alabilir ve ergenlik dönemin ile ilgili bilgiler edinerek gelişimini sürdürmenin sana yararı büyük olur. Ben ergenlik döneminde iken çok fazla araştırma yaptım ve bana çok fazla pozitif katkısı oldu tavsiye ederim.
 

ÆSir

Dora
Yönetici
Moderatör
Katılım
26 Ocak 2018
Mesajlar
2,786
Puanları
113
Konum
Asgardia
Tadına bak, limon tuzu ekşi olacaktır.
 

lotusadana

Asistan
Katılım
9 Mar 2015
Mesajlar
471
Puanları
43
Şap; çift tuz grubu bileşenlerindendir. Suda çok çabuk çözünür ve tatlıdır.
Cinsel dürtüyü azalttığı konusunda, halk arasında genel bir kanı vardır. Şapın böyle bir etkisi yoktur.
Özellikle; askerlerin ve yatılı öğrencilerin cinsel isteklerini azaltmak için kullanılır.
Şap; cinselliği azaltmaz, psikolojik olarak kişide çöküntü, isteksizlik, yorgunluk yapar. Bu halsizlik neticesinde dolaylı olarak kişi, cinsellikten uzaklaşır.
 
Üst
stat counter