Çocuklarınız İçin...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)


Korpe

Rektör
Katılım
2 Ağu 2009
Mesajlar
10,172
Puanları
0


Dünyanın önde gelen mutfak eşyası üreticilerinden Mehtap gündelik hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Mehtap’ın geniş ürün gamındaki Ultrasonik Hava Nemlendirici Nisos, evinizin havasını tazelerken özellikle çocuklarınıza temiz ve ferah bir nefes aldıracak.

Türkiye’de mutfak eşyaları alanında pazar lideri Mehtap evlere sağlık ve kolaylık getirmeye devam ediyor. Mehtap’ın elektrikli küçük ev aletleri serisindeki ürünlerinden Nisos Ultrasonik Hava Nemlendirici, evlerinizde taze ve ferah bir ortam oluşturuyor.

Nisos Ultrasonik Hava Nemlendirici, kullanıldığı ortamdaki nem oranını kontrol altına alıyor. Bu özelliği sayesinde geceleri kullanıldığında özellikle çocukların ve bebeklerin rahat uyunmasını sağlayan ürün sessiz çalışıyor. Ultrasonik soğuk buhar teknolojisi ile solunum yolu rahatsızlıklarının, nezle ve öksürük gibi kış aylarının istenmeyen hastalıklarının daha rahat atlatılmasına olanak sağlayan Nisos, ayarlanabilir buhar çıkışına, 5 litre su kapasiteli hazneye ve su bittiğinde otomatik olarak kapanma özelliklerine sahip.

Şeffaf su tankıyla estetik görünümünün yanı sıra üstün özellikleri sayesinde kolay kullanım sunan Nisos Ultrasonik Hava Nemlendirici’ye tüm Mehtap satış noktalarından ve Mehtap on-line satış mağazası www.mepos.com.tr‘den ulaşabilirsiniz

Kaynak
 
Üst
stat counter