Çok mutsuzum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

yoksulgenç

Asistan
Ben küçükken kuvezde kalmışım, iki saniye filan beynime oksijen gitmemiş, ufakta olsa beyine hasar vermiş, 10 saniye filan gitmese sipastik olurmuşum.

Eğitim hayatım başarısızlıklarla dolu, liseyi bile paralı okudum, 2 yıllık okul bile bitiremedim, millete bakıyorum ne kadar zekiler, bilkent, odtu, bogaziçi okuyorlar, ben dünyaya 10 defa gelsem.bu okulları tutturamam.

1 şeyi anca 10 defada anlıyorum. iş yerinde surekli sıkıntı çıkıyor, bakalım ne zaman şutlayacaklar :(

davutergunn

Asistan
Hayata böyle isyan dolu bakman hiç iyi değil kardeşim yaşını da bilmiyorum kardeşim diyorum ama kusuruma bakma. Herkes dünyaya 10 numara kusursuz bir şekilde gelmiyor sonuçta bide bu yönden bak.

Ben küçükken kuvezde kalmışım, iki saniye filan beynime oksijen gitmemiş, ufakta olsa beyine hasar vermiş, 10 saniye filan gitmese sipastik olurmuşum.
Bu senin elinde olan bir şey değil ki, her kesin bir derdi var. Ne demiş Karacaoğlan Aradım dünyayı, dertsiz yok imiş.
Bu yüzden umutsuzluğa kapılma.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Kardeşim sıkıntıların rahatsızlıkların olabilir allah kuluyuz bu hayat bizim asıl sınavımız emin ol her okuyan adam olmuyor zeki olmak için okumaya gerek yok bak bazı zenginler ilk okul terk ama çabalayıp zengin oldular zenginlerin hayatı bizimkinden zor sitres sıkıntı ne ararsan var (nerden biliyorsun dersen ben çoğu ortamda bulundum be çok dert dinledim)

Elindekiyle idare et sabret belki ilerde daha iyi bir hayat bekliyor seni herzaman daha fazlasını istemek nankörlüktür bence 2k maaş az olabilir ama hiç olmadığını düşün

kmurat

Dekan
Ben kusursuz doğdum. Kusursuz büyüdüm. Kusursuz biriyim. Okuldayken en yakışıklı seçildim. En hızlı ben koşarım, en yükseğe be zıplarım, en iyi ben yüzerim, hatta en iyi ben uçarım. Ailem çok zengin. Herkes bana hayran. Yeşil Çam'dan sürekli teklifler alıyorum.

Beni hep İlyas Salman'a benzetirler.

stat counter