crossover yardım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Coskun.4343

Üyecik
m-acoustic msx 165 aldım bir takım ama sadece mid var crossover ve tizi yok. Ayrı olarak m-acoustic mtx 30 du sanırsam 30mm küçük spl tarzı bi tiz var onu alacağım 90 rms amfiye bağlayacağım ama bu iki ürünü bi crossover ile bağlamam gerekiyor mu yoksa midi amfiye tizi de teybe mi bağlasam olur. Tizde kondansatör var mid e demi kondansatör bağlayıp taksam olur mu ? mid 75 rms yazıyor üstünde. İkinci olarak subwoofer e filtre devresi takılıyomuş bu konuda da yardıma ihtiyacım var

<<Dkn nyz>>

DECEPTİONS
Yönetici
Moderatör
Twit hoparlör e bağlanırki onun üzerindeki yükü alsın ya mid e bağlayın daha net ses istersenizde crossover e bağlayın daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Filtre devresi iyi oluyor bass da karışma olmuyor frekansı tam alıyor amfiyede bağlanıyor

İyi bir oto aistwmci halleder

Coskun.4343

Üyecik
Twit hoparlör e bağlanırki onun üzerindeki yükü alsın ya mid e bağlayın daha net ses istersenizde crossover e bağlayın daha iyi

Filtre devresi iyi oluyor bass da karışma olmuyor frekansı tam alıyor amfiyede bağlanıyor

İyi bir oto aistwmci halleder
her crosseover uyar mı ? diyelim crossover bulamadım tiz ile midi amfiye aynı kanaldan mı girmemiz gerekiyor? bass filtresine örnek gösterebilir misin hazırlarından

stat counter