Dikkat https://www.eleman.net tuzağına düşmeyin

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ProGlaube

Üyecik
Eleman.net | İş İlanları ve Eleman İlanları Sitesi arkadaşlar bu site güvenilir değil çünkü ben bu siteye üye oldum hesabımı çaldılar kaç kere denesemde hesabıma giriş yapılamaz diyor siteye bilgilerimi verdim tc kimlik no vermedim resmimi koydum ve 1 saat sonra hesabıma giriş yapamıyorum hiçbir zaman siz siz olun yanda yazan güvenilir ibaresine itibar etmeyin şimdi ben bunları kime şikayet edeceğim cevap verirseniz mutlu olurum dinlediğiniz için teşekkürler

ÆSir

Let's walk together
Yönetici
Moderatör
Sizden kaynaklı yapılan hatalardan web sitesini suçlamanız anlamsız. Kurumsal bir site ve bir çok önemli şirketin datasını elinde bulunduruyorken bireysel olarak sizin tc kimlik numaranızın bir işlerine yarayacağını sanmam. Daha önce şirketimizin ik birimi de bu sitenin eleman buluyordu.

ProGlaube

Üyecik
benden kaynaklı filan değil 100 kez denedim şifreyi her yolu denedim hatta bunlarda googledede açılmış şikayet etmişler bunları bunlar sahtekar bence ozaman neden şifreyi geri alamıyom demekki sahtekar

bang1

Asistan
eleman.net güvenilir büyük bir sitedir şirketler bilgilerini veriyorsa zaten sıkıntı olmaz kesin bilgileri sallıyorsun adam anlayıp banlıyor t.c ni bilgi olarak yazmadıysan da olabilir diye düşünüyorum.

honline

Profesör
Eleman.net | İş İlanları ve Eleman İlanları Sitesi arkadaşlar bu site güvenilir değil çünkü ben bu siteye üye oldum hesabımı çaldılar kaç kere denesemde hesabıma giriş yapılamaz diyor siteye bilgilerimi verdim tc kimlik no vermedim resmimi koydum ve 1 saat sonra hesabıma giriş yapamıyorum hiçbir zaman siz siz olun yanda yazan güvenilir ibaresine itibar etmeyin şimdi ben bunları kime şikayet edeceğim cevap verirseniz mutlu olurum dinlediğiniz için teşekkürler
Sorunun senden kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

DarkOnly

Asistan
Sizden kaynaklı yapılan hatalardan web sitesini suçlamanız anlamsız. Kurumsal bir site ve bir çok önemli şirketin datasını elinde bulunduruyorken bireysel olarak sizin tc kimlik numaranızın bir işlerine yarayacağını sanmam. Daha önce şirketimizin ik birimi de bu sitenin eleman buluyordu.
Bencede bakıyorum ve çok kaliteli ve güvenlibir site bencede kendinizden kaynaklı olan şeylere iftira atıyorsunuz ayıp bence emin olmadan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekten sahtekar site, yozgat yazdım. İstanbul iş ilanları çıktı. Deneme amaçlı yaptım.
Bunu yapınca peki sana ne zarar geldi Anlamsız şeyler bunlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şifreni kaybetmen sitenin sorumu değil!

stat counter