DJ David VENDETTA

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Efe Zoroğlu

Profesör
Katılım
24 May 2007
Mesajlar
1,306
Puanları
0
Türkiye'ye ilk defa gelen ünlü DJ David Vendetta 13 Haziran Çarşamba Gecesi dünyanın bir çok yerinde olduğu gibi İstanbul SAPPHIRE BOSPHORUS� ta boğazı salladı. Avrupa dans müzik piyasalarında haftalardır en üst sırada yer alan dünyaca ünlü DJ şimdide Türkiye müzik listelerinde zirvede.


Hazırlıkları henüz tamamlanmış olan albümünü 4 Haziran tarihinde piyasaya sürecek olan David Vendetta geçtiğimiz senelerde 'This is not Miami', 'The Rub', 'We play house', 'Love to love you baby' gibi çok sayıda unutulmaz çalışmaya imza attı.

'Love to love you session' ve 'Unidos para la musica' parçaları ile Türkiye müzik piyasasında da kendisine çok büyük hayran kitlesi yaratmış olan ünlü DJ, düzenli olarak Ibiza (Pacha, Amnesia), New York (Centro Fly), Moscow (Zona), St. Petersburg (Jet Set, Buddha Bar), Bogota (Tantra), Copenhagen (Vega), Barcelona (Atlantida, Discotheque), Lausanne (Mad), Monaco (Karement), Hammamet (Calypso), Johannesburg (ESP), Dubai (Peppermint) gibi dünyanın en popüler kulüplerinde performans sergiliyor.

B2C Ajans, "Most Wanted DJ' s" parti zincirinin ilk halkasını İstanbul Sapphire Bosphorus' ta David Vendetta ile başlatıyor.


http://www.davidvendetta.com/ 
Üst
stat counter