Dota 2 için tarihi güncelleme

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Fragger

Dekan
Katılım
21 Eki 2016
Mesajlar
9,672
Puanları
113
Konum
İstanbul
Popüler MOBA oyunları arasında yer alan Dota 2 için bugün çok konuşulacak bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile oyunda hesabınıza bir telefon numarası tanımlatmanız gerekecek.Bugün geçtiğimiz saatlerde Steam'in popüler MOBA oyunu olan Dota 2 için yepyeni bir güncelleme indirmeye sunuldu. Oyunda çeşitli değişikliklere yer verilen bu güncellemeyle oyuna eklenen yeni özelliklerden en çok konuşulacak olanı ise, oyunda artık dereceli maçlara girmek isteyenler telefon numaralarını hesaplarına tanımlaması gerekecek.

Yeni gelen bu özellik çok konuşulacak!

Birden fazla hesap kullanan oyuncuların yan hesaplarından dereceli maçlara çıkmalarını engellemek için Valve, yeni güncellemeyle oyuna yepyeni bir özellik ekledi. Bu özellik ile oyuncuların oyunda artık dereceli maçlara girebilmesi için bir hesaplarına tanımlı bir telefon numarası olması gerekecek.

Eğer Dota 2 oyununda dereceli maçlara çıkmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve hesabınıza hemen bir numara ekleyin. Çünkü bu işlemi en geç 4 Mayıs 2017 tarihine kadar yapabileceksiniz. Yani oyuna bir telefon numarası tanımlatmanız için 2 hafta süreniz var.Gerçekten bu güncelleme ile Valve, her ne kadar dereceli maçlarda yan hesapları engellemek istese de, oyuncular ailesinden birisinin de telefon numarasını kullanarak yan hesabıyla dereceli maçlara girebilir. Yani bu yeni güncellemeyle gelen bu özelliğin pek etkili olacağını düşünmüyoruz.

Bu özelliğin yanı sıra yeni güncellemeyle birlikte oyuna, yalnız girdiğiniz maçlarda sadece yalnız girenlerle oynama seçeneğiniz olacak. Yani bir grupla aynı takımda tek olmayacak, bir gruba karşı savaşmayacaksınız. Tabikide bu sadece bir seçenek. Dilerseniz eskisi gibi karşılaşmaya girebilirsiniz.

Dota 2 oyunu için gelen bu güncellemede en çok eşleştirmeye yönelik yeniliklerin geldiği açıkça ortada.
 
Üst
stat counter