Dünya patlasa Windows 10 kur diyecekler!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
HDD ile performansın anlamı yok çünkü benim kasma yaşadığım sistem aslında yok mesela win 7 de boşta 600 mb ram kullanılıyorsa 8.1 de 400 mb filan kullanılıyor ama win 7 nin performansı aşırı iyi.

meefes

Asistan
Evet arkadaşlar durduk yere gerçekten durduk yere sinirlendim çünkü Technopat.net/sosyal bölümünde bilgisayar ile ilgili her soruna ' Windows 10 kur ' diyorlar. Hayır yani şunu anlamıyorum adamın ekran kartında sıkıntı çıkıyor birisi çıkıp Windows 10 kur diyor. Siz ne düşünüyorsunuz?
Ynanlışşşş. Format.

Samet UCA

Profesör
HDD ile performansın nasıl alakası yok. SSD üzerinden çalışan bir işletim sistemi ile HDD üzerinden çalışan karşılaştırılamaz bile. HDD ile Windows 10 disk kullanım problemi çok yaygın. Bu sorun kesin olarak SSD ile çözülebiliyor.

HDD ile performansın nasıl alakası yok. SSD üzerinden çalışan bir işletim sistemi ile HDD üzerinden çalışan karşılaştırılamaz bile. HDD ile Windows 10 disk kullanım problemi çok yaygın. Bu sorun kesin olarak SSD ile çözülebiliyor.
Hdd ozelliklerinde hizli arama ve bisey dah vardi centikleri kaldirinca 10 hdd' ye salca olmuyor bizim grundig' te hdd yuzde yuz olmuyor ssd de yok sapsal kardesim ssdileri kisa omurlu saniyor 100 yili az buluyor salak...
Grezimonk,nevrotikstar ve bilumum nickle her foruma bela olan ayicik.

stat counter