Ekran kartı driver sildim.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Yusuf0505

Üyecik
Arkadaşlar çok acil lütfen yardım edin güncelleştirme yapıyım derken driveri sildim şimdi geri yükleyemiyorum.
Ekran kartı sapphire rx 590 special editon
AMD den driverı indirdim kabuk et ve hızlı yükeleye basıyorum donanım algılsnırken lütfen bekleyin diyor başka bir şey olmuyor orada kalıyor kabul et ve özel yükeleye basınca da amd yükleyici ekran kartını düzgün şekilde tanımlayamıyor hatası geliyor lütfen yardım edin

Yusuf Özkaya

Asistan
Panik yapmana gerek yok. ekran bağdaştırıcıları kısmını seç ve üstten donanım dğeişikliklerini tara de oda olmaz ise bilgisayarın modelini buraya atarsın yardımcı oluruz.

Yusuf0505

Üyecik
Panik yapmana gerek yok. ekran bağdaştırıcıları kısmını seç ve üstten donanım dğeişikliklerini tara de oda olmaz ise bilgisayarın modelini buraya atarsın yardımcı oluruz.
Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları kısmında donanım değişiklikleri tara dedim herhangi bir şey olmadı sağ alta radeon ayarları açıldı fakat radeon ayarları şuan da kullanılamıyor lütfen amd grafiklerine bir ekran bağlayıp ekranı genişkettikten sonra tekrar deneyin diyor

Yusuf Özkaya

Asistan
Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları kısmında donanım değişiklikleri tara dedim herhangi bir şey olmadı sağ alta radeon ayarları açıldı fakat radeon ayarları şuan da kullanılamıyor lütfen amd grafiklerine bir ekran bağlayıp ekranı genişkettikten sonra tekrar deneyin diyor
Bilgisayar modelini yazarmısın. ona göre driver linki atacağım. kafana göre driver yükleme..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benimde ekran kartım AMD..

Yusuf0505

Üyecik
Bilgisayar modelini yazarmısın. ona göre driver linki atacağım. kafana göre driver yükleme..

Benimde ekran kartım AMD..
Bilgisayar hazır sistem qp sitesinden aldım qp nitro özelleştirme yaparak aldım ama rami 16 falan yaptım

Yusuf0505

Üyecik
ek program yok mu güncellediğiniz?

yazlımı silince yeniden başlatması lazım :D
Başlattım ama nafile

bu arada bir şey daha söyleyeyim aygıt yöneticisnde bilinmeyen bir aygıt var fakat güncelleme falan bulmuyor

Yusuf0505

Üyecik
Arkadaşlar Windows uptade yaptım DDU ile driverı komple sildim ama kuramıyorum kurucuyu açınca hata 182 amd yükleyici ekran kartını düzgün şekilde tanımlayamıyor hatası geliyor çıldırmak üzereyim lütfen yardım edin

Bu arada ekran kartını çıkarıp tekrar taktıktan sonra denedim kurmayı dediğim hatayı verdi

Son düzenleme:

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Arkadaşlar Windows uptade yaptım DDU ile driverı komple sildim ama kuramıyorum kurucuyu açınca hata 182 amd yükleyici ekran kartını düzgün şekilde tanımlayamıyor hatası geliyor çıldırmak üzereyim lütfen yardım edin

Bu arada ekran kartını çıkarıp tekrar taktıktan sonra denedim kurmayı dediğim hatayı verdi
driver booster ile tara o da bulamazsa artık sıfırdan format at.

stat counter