Elektrikli Diş Fırçaları Hakkında

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Transistor

Profesör
Bugün elime OralB Pro500 geçti. Daha önce hiç elektrikli fırça kullanmamıştım ilk bu. Eğer benim gibi daha önce kullanmamışlar varsa kullansın. Dişlerimi ilk defa bukadar temiz hissettim. Neyse sorumu sorayım ben. Konu hakkında bilgisi olan varsa şu iki sorumu cevaplayabilir misiniz?
Şarj platformu sürekli fişte takılı mı kalacak yoksa çıkarmalı mıyız?
Diş fırçası şarj platformunda hep mi takılı kalacak yoksa doldur boşalt mı yapmalıyız?

lgsever

Profesör
Bende almak isterim gerçekten ağız sağlığı için çok tavsiye edilen ve beğenilen bir ürün ama ülkemiz fiyatlar teknoloji vergiler ooooooohooooooo

Transistor

Profesör
Bende almak isterim gerçekten ağız sağlığı için çok tavsiye edilen ve beğenilen bir ürün ama ülkemiz fiyatlar teknoloji vergiler ooooooohooooooo
Bir kere 100TL civarı para veriyorsun(tabi aldığın fırça kalitesine göre değişir) 3 4 sene kullanırsın. Başlıkları değişiyor onların.

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Hocam abim kullanıyor.Kendisi de ilk kullanınca hiç bu kadar temiz hissetmemiştim demişti.Şarj platformu hep prize takılı kalmıyor.Doldur boşalt olayı yapıyorsunuz aynı telefonlardaki gibi.Şarjı bitince yuvaya takıp şarj ediyorsunuz.

Death Mark

Learning is always a painful process
Onursal Üye
İçindeki pil değişiyormuydu

Transistor

Profesör
Evet de 500 600 civarı olanlarda varmış gözüm onlarda benim uygulaması ile birlikte kullanıyormuşsun seninkinde öyle bir durum var mı

Kaynak: https://youtu.be/KtcZBsTEc0k
O kadar lükse gerek yok ya :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hocam abim kullanıyor.Kendisi de ilk kullanınca hiç bu kadar temiz hissetmemiştim demişti.Şarj platformu hep prize takılı kalmıyor.Doldur boşalt olayı yapıyorsunuz aynı telefonlardaki gibi.Şarjı bitince yuvaya takıp şarj ediyorsunuz.
Anladım hocam tesekkür ederim.

Son düzenleme:

Transistor

Profesör
Son düzenleme:

vespina

Üyecik
Oral-B nin ürünlerini tabsiye edebilirim 80 tl - 120 tl civarında bir fiyat aralığı var

stat counter