En iyi gsm operatoru hangisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

En iyi gsm operatoru hangisi

• Kullanılan toplam oy
    335

@LgOsS

Doçent
valla şimdiye kadar bütün kartları denedim ama en güzeli avea başka bişi demiyorum

se7en

Profesör
Turkcell derim ama kampüscelli olacaksan

msjlar konusunda rahat etmek istiosan aveali ol derim...

vadafone ise yorumsuz:)

yer6

Profesör
bence en iyisi avea fiyat konusunda.alt yapı olarak türkcell açık ara önde.ama yoğun günlerde türkcell karışıyo.yoğunluktan dolayı işlem yapamassın.bu yüzden telsim burda öne çıkıyo :) .anlaşılıyoki seçim sana kaldı :) ...

Elbruz46

Rektör
Yasaklı
sen önce önceliğini belirlemelisin... ne için kullnacaksın daha çok kimler ile konuşuyorsun çevrendekileirn çoğu hangi hattı kullanıyor... senin kullanım tarzına göre en iyi kampanyayı hangisi yapıyor... bir çok böyle etken var... yani çevremde iki hatta üç telefonla gezen çok kiş tanıyorum... en ucuza en rahat iletişimi kurmak için... ben vodafone kullanıyorum ancak vodafone eski vodafone değil numara değişimi yürürlüğe girerse büyük ihtimal avea ya geçeceğim...

webdelisi

Asistan
Turkcell : Kaliteli hizmet (haliyle pahalı)

Avea:Öğrenci işi beleş msj ları çok ama ben msj yazmayı sevmem yinede ucuz hizmette turkcell kadar iyi deil bence

Vodafone :gavur icadı boşver :D

Not:Bİde senin durumuna bakar misal polissen avealı ol konuşmak resmen bedava

hepi topu 3 tane zaten.Gİr sitelerine tarifelere bak hoşuna gideni al derim

-BeSTe-

Profesör
telefonun her yerde çekmesini istiyorsan turkcell alacaksın.Bende avea var mobil öğrenciyim 10 dksı 2 kont netten günde 21 tane msj atıosun ama hiçbiryerde çekmiyor.Ama turkcell ... :)

keyloger

Rektör
webdelisi dedi ki:

Avea:Öğrenci işi beleş msj ları çok ama ben msj yazmayı sevmem yinede ucuz hizmette turkcell kadar iyi deil bence

arkadaşımız çok güzel açıklamış :D
-BeSTe- dedi ki:
telefonun her yerde çekmesini istiyorsan turkcell alacaksın.Bende avea var mobil öğrenciyim 10 dksı 2 kont netten günde 21 tane msj atıosun ama hiçbiryerde çekmiyor.Ama turkcell ... :)
beste aveada artık kendini geliştiriyo tamam hala bizim köyün bi kısmında çekiyo diğer kısmında çekmiyo :D ama başkada çekmediği yer görmedim :D :D

-BeSTe-

Profesör
keyloger dedi ki:
webdelisi dedi ki:

arkadaşımız çok güzel açıklamış :D
-BeSTe- dedi ki:
beste aveada artık kendini geliştiriyo tamam hala bizim köyün bi kısmında çekiyo diğer kısmında çekmiyo :D ama başkada çekmediği yer görmedim :D :D
valla ben dershaneye gidiyorum çekmio azıcık bodrum katı gibi bi yere girdiğim an avea çekmio...Bide sorun yaşanıo nerde mi avea nın int sayfasında :) Msj atmak için giriyorum 2dk önce beni tanırken sonradan tanımıyor ne bilim saçma bi hat yaa en iyisi Turkcell.Hem gnctrk li ol kampuscell li ol herşeyden faydalan derim ben ;) :)

Nemesis

Dekan
Elbette Avea... Fiyat konusunda cok güzel tamam bazı yerlerde cekmeyebilir ama.. Benim odada tek çeken hat Avea.. :) İleride daha da iyi olacaktır.

Turkcell istediği kadar "Cell" çıkarsın o hattı kullanmam :)

Vodofone ise dünyada tanınmış ve kendini kanıtlamış ama Türkiye'de henüz tanıyamadık :)

-BeSTe-

Profesör
ilkercelik1990 dedi ki:
Turkcell hat kaç paradır.
en son 5 Ytl idi

Nmss dedi ki:
Elbette Avea... Fiyat konusunda cok güzel tamam bazı yerlerde cekmeyebilir ama.. Benim odada tek çeken hat Avea.. :) İleride daha da iyi olacaktır.

Turkcell istediği kadar "Cell" çıkarsın o hattı kullanmam :)

Vodofone ise dünyada tanınmış ve kendini kanıtlamış ama Türkiye'de henüz tanıyamadık :)
Neresi ii yaff kaç kere kapanıo biz konuşurken bakmayın siz buna :D Turkcell diyorum başka da bişe demiyorum ama avea kullanıyorum :)

Big

Doçent
webdelisi dedi ki:

Üç operatörde bi şekilde yabancılarla bağı var
Avea ve Turkcell yabancı ortaklı
Vodafone zaten soylemeye gerek yok. :D

Gorkem

Profesör
eskiden telsim çok iyiydi partner aile cep öğrenci ama vodafone alınca kapmanyalar bitti

şuan için en iyisi mesaj ve konuşma olarak aveadır...

Blue.Silk

Profesör
yıllardır avea kullanıyorum :*

avea ya oy vererek esitligi bozmus oldum :D

webdelisi

Asistan
ben oy kullanmamışım bu arada Turkcell kullanıyorum ve de mutluyum 9 a 9 oldu :D

sercanozturk

Asistan
Turkcell artık bireysel olarak cazip gelmiyor,kurumsal kitleye hitap etmeye başladı.
Avea,tam genç işi mesajlar,konuşma süreleri.Sana uyar.
Vodefane ise sanırım onlarda bilmiyor,ne yapmak istediklerini.

stat counter