En iyi kargo şirketi hangisi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

En iyi kargo şirketi hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    42

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
İlden ile hatta şubeden şubeye değişir.

_Trinity_

Asistan
Bizim burda mng iyi,fakat değişir yani
heryerde aynı hizmeti bulamayız.

Görkem Say

Suç, toplumun fazla anlayışından çoğalmıştır.
Yönetici
Super Moderator
Bulunduğun yere göre değişiyor da Hepsiexpress daha iyidir. Zaten her yerde şubeleri yok ve her ürüne bu seçeneği vermiyorlar biraz premium gibi düşünebilirsin.

Servis Dışı

Asistan
Hepsiexpress bence iyi. Kargomu hemen getirdiler, kargo teslim edilirken paketin üzerindeki barkodu okuttular teslim aldığıma dair.

Drangleic

Profesör
Bulunduğun konumda hangi kargo şubesinin daha iyi olduğuna bağlı ama genel olarak en düzgünü yurtiçi ve mng mesela bizim burda aras kargo rezalet çoğu zaman kendin gidip alma durumunda kalıyosun

ÆSir

Hep korkudan
Yönetici
Moderatör
Herkesin tek bir ortak noktası var. Sürat kadar kötüsü yok. Bu bir gerçek.
Yurtiçi ile sözleşmem var. Pahalı olmasına rağmen en iyisi. Her kargomu en geç 2 günde kesin ulaştırıyor.

EhemmiyetsiZ

Asistan
Aras kargo Çekmeköyden Çekmeköy içine 3 günde getiriyor kargoyu daha 2 günde gelmeyen kargom yok sayelerinde. İnternetten alışveriş yaparken aras kargo olmamasına özen gösteriyorum.

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Bu tamamen şehir olarak ve çalışanlar olarak değişiklik gösterebilir. En iyisi olarak bakarsanız Türkiye genelinde bence Yurt İçi Kargo'dur.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Benim hiç sıkıntılı olmadı her kargo zamanında geldi

Emir Timur

Profesör
Yurt İçi Kargo'nun bir günde bana ulaştırdığı kargoyu MNG beş şehir dolaştırarak 5 günde getiriyor. O yüzden;
En iyi: Yurt İçi (Her zaman hızlı getiriyor)
En kötü: MNG

zambaklar

Asistan
Yasaklı
En kötüsü Yurt içi. Çok canımı yaktılar bugüne kadar. Aras ve Mng'den memnunum. Bir de ile ve şubeye göre de çok değişiyor

AbdulkadirGUNAY

Üyecik
Bulunduğun konumda hangi kargo şubesinin daha iyi olduğuna bağlı ama genel olarak en düzgünü yurtiçi ve mng mesela bizim burda aras kargo rezalet çoğu zaman kendin gidip alma durumunda kalıyosun
Herhalde çoğu kişi aynı durumdan şiakyetçi, bizim buradada Aras Berbat, 1.si taaa şehir merkezine en uzak yerde bir şubesi var, 2.si kargolara hiç özen göstermiyorlar bir keresinde bir kitap almıştım bir siteden arasla göndermişler yarım saatte şubeye gittip yarım saatte orada uğraştırdılar bütün Manisa'nın kargosu her yerde dağınıktı.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Şimdide bir Akıllı Saat siparişi verdim, MNG ile gelecekmiş. Hızlı gelir inşallah. Geliş süresine ve kargomun durumuna göre değerlendirip buradan sizlerle paylaşırım dostlar.

Son düzenleme:

Genzo W.

Asistan
şubeden şubeye değişir çalışanların yaklaşımı çalışma şekli vs. her şubede aynı olmuyor en basit örnek bazıları seni bulamazsa arıyor bazıları ise aramıyor

lotusadana

Asistan
Dün 14.00te gittigidiyordan sipariş verdim. Dün akşam Konya'dan kargoya verilmiş. Bu sabah 10.00'da Adana'da eve teslim edildi.
Surat kargo..

stat counter