En iyi yazılım uzmanlığı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

secilburak

Üyecik
yazılım kursu tavsiye isterseniz infotech academy derim, üniversiteden giden arkadaşlardan da yorumlarını aldım şikayeti vb de yokmuş gayet başarılı hocaları ve kurumsal duruyor.

ozmen_celik

Asistan
Size tavsiyem önce bir kitap alıp ayrıca youtubede bazı eğitim videoları izleyip temel seviyede bişeyler öğrenip yapmaya çalışmanız daha sonra kurs araştırmasına başlamanız. Benim tavsiyem endüstri mühendisi bir arkadaşım vardı yazılımada bilgisayarada uzaktı ama okulu bitince mesleğinden soğudu ve Bilge Adama gitti şimdi bir yazılım firmasında 3k ile çalışmaya başladı ve memnunmuş. Bir arkadaşımda yaşar bilg muh. bitirip bilge adama gitti s şimdi polonyada çalışıyor . Yani demem oki her ildeki Bilge adam şubesindeki hocalar iyi diyemem ama izmirdeki iyiymiş.

aslankaya

Üyecik
@secilburak ben de duydum Infotech Academy' firmasını, hocaları gerçekten işi bilen ve sektörden tanınan isimler. Yazılım kursu fiyatlarında en iyi kurs şuan burası bence, kardeşimi de buraya göndereceğim. Sıfırdan başlayan yazılım kursları da bar ileri seviye olanlar için de.

stat counter