EnPara AppStore Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Lazzz

Rektör
Arkadaşlar EnPara kullanıyorum ve AppStore'den uygulama almaya çalıştım çoğu kez ama ödeme yöntemi reddedildi uyarısı veriyor. Biliyorum AppStore banka kartı kabul etmiyor lakin EnPara'da AppStore kampanyası var muhtemelen EnPara'nın AppSotre'de ödeme yöntemi olarak kullanılması gerektiğini düşünüyorum ama benim kartımı reddediyor.

EnPara kartlarınız ile AppStore'den alışveriş yapabiliyormusunuz? Yapabiliyorsanız ödeme yöntemini hangi yolla eklediniz ?

Profesyonel çıkana kadar deneyin.
Elimde Apple ürünü olmadığı için deneyemiyorum da.

Ɲevermore

Profesör
Arkadaşlar EnPara kullanıyorum ve AppStore'den uygulama almaya çalıştım çoğu kez ama ödeme yöntemi reddedildi uyarısı veriyor. Biliyorum AppStore banka kartı kabul etmiyor lakin EnPara'da AppStore kampanyası var muhtemelen EnPara'nın AppSotre'de ödeme yöntemi olarak kullanılması gerektiğini düşünüyorum ama benim kartımı reddediyor.

EnPara kartlarınız ile AppStore'den alışveriş yapabiliyormusunuz? Yapabiliyorsanız ödeme yöntemini hangi yolla eklediniz ?
Enpara ile alışveriş yapamadığım yer yok iP6 Plus varken yapıyordum.

Lazzz

Rektör
Arkadaşlar sorunu çözdüm. Daha önceki satın alma denemelerimde teknik bir sorun yaşamış olabileceğimi söylediler, şuan enpara ile AppStore'de alışveriş yapabiliyorum.

stat counter