Eski telefonlarımı napmalıyım?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

crna

Üyecik
samsung A7 (anakartı bozuk) işlev görmez ilerde nostalji olarak saklanacak bir hali yok çünkü açılmıyor bile lakin dışında tek çizik yok
samsung A3 eskimiş dışı işlev görür vaziyette lakin çok yavaş
blackberry klavye gibi tuşlu işlev görür ama tabi ki çağın gerisinde
arkadaşlar telefonları çöpe atmıyoruz lakin birike birike ben sinirleniyorum herkesin 3 telefonu olsa eskiden kalma bir 10 yıl geçse 2 telefon daha eklense ev telefon deposu mu olacak ? bu telefonları napabilirim ? telefoncular satın alır mı herhangi bir yerini ? alırlarsa ne kadara alırlar ? yoksa çöpe mi atmalıyım? sizlerden bu dünya ile iç içe olanlar vardır bu nedenle yardım edeceğinizi umuyorum.

astegon

Profesör
samsung A7 (anakartı bozuk) işlev görmez ilerde nostalji olarak saklanacak bir hali yok çünkü açılmıyor bile lakin dışında tek çizik yok
samsung A3 eskimiş dışı işlev görür vaziyette lakin çok yavaş
blackberry klavye gibi tuşlu işlev görür ama tabi ki çağın gerisinde
arkadaşlar telefonları çöpe atmıyoruz lakin birike birike ben sinirleniyorum herkesin 3 telefonu olsa eskiden kalma bir 10 yıl geçse 2 telefon daha eklense ev telefon deposu mu olacak ? bu telefonları napabilirim ? telefoncular satın alır mı herhangi bir yerini ? alırlarsa ne kadara alırlar ? yoksa çöpe mi atmalıyım? sizlerden bu dünya ile iç içe olanlar vardır bu nedenle yardım edeceğinizi umuyorum.
Sarı site'de satışa çıkarın. Çıkma parça arayanlar (telefoncular özellikle) alabilir. Kullanabilir. Birinin anakartı sağlam A7'si vardır ekran ve kasa sıkıntılıdır ve bir anda voila. Çözüm olursunuz. Ütopik rakamlara değil de uygun fiyatlara verin gitsin kenarda duracağına.

Barış Bayraktar

Profesör
Doğru düzgün çalışan bir tanesini saklayın yedek telefon olarak şu ankiler bozulursa idareten kullanmak için. Ben öyle yapıyorum. Diğer ikisini de satın LetGo'dan filan. Hepsiburada da alıyor eski telefon.
Annotation 2019-11-08 163116.jpg

Mesela

crna

Üyecik
çok teşekkürler. telefonunun kasası neresi oluyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok teşekkürler hiçbiri doğru düzgün değil idare eden var ama ona da sim kartım girmiyor artık o kadar küçük ki sim kart . deneyeceğim sağ olun

crna

Üyecik
Samsung A7 ana kartı bozuk çalışmıyor ama kasası iyi demiş telefoncu. tabi çiziksiz tertemiz telefon ondan demiş demek ki. ben de kasa ile telefon ne alaka bilgisayar mı bu demiştim? sadece sim giren yerin aparatnı kaybettim diye iğneyle zorlayınca o kısım asınmıs eğrilmiş o da 20 tl falan galiba o sim takılan yer. neyse ggercekten cok teşekkür ederim

aslında telefonların bir şekilde değerlenmesini cok siterim para kazanayım veya kazanmayım önemli değil ama artık kimseye güven olmuyor. gitti gidiyordan falan bir sey alım satımı insanlar birbirinin evine gidiyormus o şekilde oluyormuş. itimadım yok ona. bu arada hepsiburadaya girdim eskiyi getir kısmına telefonuma 30 tl depğer biçti çok etkilendim ! :D o da bilgilerin sadece bir kısmını doldurmştum. keşke tamir ilmini ben de bilseydim ben de edebilseydim

sağ olun lakin anlayamadım :D türkçe değil XD

keşke böyle şeyler yapabilme imkanımız olsa dünya çok değişti artık insanlar başkasının telefnunu 2. el satın alıp o telefondan devlete uygun olmayan uygulamalar kullanan kişi 1. kişiyse bile ceza alabiliyor ya da tam tersi . bu tip durumlarla karşılaşmak istemem. satmaktan da vazgeçtim normal vermekten de değerlensin de istiyorum mal gibi bir durumdayım anlayacağınız evde boş boş duruyor depo gibi işe de yaramıyor elektronik artık çok kötü bir şeymiş

Son düzenleme:
stat counter