Fiber İnternet İçin Hangi Servis Sağlayıcı Tercih Edersiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Hangisini Tercih Edersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    248

ttnetin fiber kablosu dandik ve fiber diye sattiklari adsl cikiyor ve sen genede beginiyorsun ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şu an gerçek fiber sadece superonline da var

sözde dsmart ın bile fiberi var

lore1923

Üyecik
keşke öyle bir seçeneğim olsa
henüz bursa inegöl'de fiber altyapı yok

CMYK

Profesör
Metronet kendi altyapısını mı kullanıyor?

Alt yapı TTnet'in onlar fiberi bina içinde elektirik pirizi ile dağıtan cihazlardan veriyorlar hızlar güzel indirme ve yükleme aynı hızda ama elektirik üzerinden internete bağlanmanızı sağlayan cihaz 200 küsür lira ve taahütsüz tarifeler biraz pahalı arkadaşlarım ve çevrem kullanıyor ve hiç memnun olmayan ile çok memnun olan var ve aynı sitelerde ikamet ediyorlar.

Aynı yerde TTnet tercih edilebiliyor tabi TTnet sizi tiye alıp internet bağlarsa işin bu kısmını arkadaşıma yardımcı olmak adına tanıdığım telekom bayiden internet için başvuru yaptığımda öğrendim yer:kayabaşı toki konutları İstanbul

Kendim evde ve iş yerinde TTnet kullanıyorum ama Metronet'i işaretledim.

FerdiCantemur

Asistan
ttnetin 8 mbps 'si mi yoksa süperonline 8 mbps'si hangisi daha güzel????

HapS

Profesör
fiber kullanacaksanız süperonline dan şaşmayın arkadaşlar fiber teknolojisinde de türk telekoma ttnet e esir olmayın yeter bu kalitesiz ve soyguncu kurumu zengin ettiğimiz

renamed

Üyecik
ttnetin 8 mbps 'si mi yoksa süperonline 8 mbps'si hangisi daha güzel????
kendim Superonline 8mbps kullanıcısıyım. Karşı apartmanda ise abim TTnet 8mbps kullanıcısı. İkimiz de santrale eşit uzaklıktayız. Fakat şunu söyleyebilirim ki ben 8 mbps'ye yakın download hızına ulaşıyor iken o benim yarı hızıma ancak erişebiliyor. Ayrıca superonline ın müşteri hizmetlerinin de çok daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
Not: ikimiz de nete aynı cihazlarla bağlanıyoruz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
superonline e-mail adresi kullaniyorum ve gına geldi... hergun ayni hikaye mailler 1 saat gelmiyor sonra birden geliyor biz de arada kurdesen dokuyoruz... superonline merkezi ariyorum, ayni tenane, sifrenizi degiştirin, size yeni şifre gonderiyorum vs vs ... 2nci bir çözüm yok... gına geldi yaaa...insanda biraz utanma olur.... ay sonunda paramizi aliyorlar ama sanki servisi tam olarak vermiş gibi....

stat counter