FiFA 2008 Demo

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Mr.Fastfinger

Doçent
Çıkalı yaklaşık 2 hafta oldu sanırım.Ben denedim Fifa2007 ile karşılaştırdım bana göre okadar ahım şahım bir yenilik yoktu.Ben Fifacıyım fakat bu sene fifa'dan ümidi kestim.Pes'i heyecanla bekliyorum..

Mr.Fastfinger

Doçent
Denizhan Dakılır dedi ki:
pesimist dedi ki:
oyun çıkmadı daha
Oyun çıktı.interneti full sürümüde yayılmaya başladı.Demo versiyonu pcmasterın verdiği]

Çıkmayan oyun internet üzerinden nasıl yayılmaya başlamış anlamış değilim.Şuan kontrol ettim hiçbir çalışmada yok.

Resmi çıkış tarihi bir aksilik olmazsa oda 30 Eylül 2007'dir

Mr.Fastfinger

Doçent
Bugün itibariyle çıkmış bulunuyor.Demosunu oynadığımda hayallerimi suya düşürdüğü için bırak satın almayı netten indirmeyi bile düşünmüyorum..

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Mr.Fastfinger dedi ki:
Bugün itibariyle çıkmış bulunuyor.Demosunu oynadığımda hayallerimi suya düşürdüğü için bırak satın almayı netten indirmeyi bile düşünmüyorum..
2 gün sonra çıkacak. piyasaya bugün ps3 için olanı çıktı.. İnternette yayılan fifa 2008'ler fifa07 üzerine kurulmuş yamadır. İnanmayın

chimera

Dekan
Onursal Üye
Benim sistem bu oyunu oynar mı meçhul >X< :S

Mr.Fastfinger

Doçent
pesimist dedi ki:
Mr.Fastfinger dedi ki:
2 gün sonra çıkacak. piyasaya bugün ps3 için olanı çıktı.. İnternette yayılan fifa 2008'ler fifa07 üzerine kurulmuş yamadır. İnanmayın
Fake değil hocam %100 gerçek denendi.2 gün sonra oyunu bitirmiş olurlar :D Halo3'ün daha piyasaya çıkmadan düştüğünü düşünürsek.Fifa'da geç bile kaldı :)

pesimist

Rektör
Onursal Üye
Ekran görüntüsü alabilir miyiz rica etsek.. Mesela barcelona ve gs maçından olsun.. Şimdi gider ordan burdan resim koyarsınız :D

Mr.Fastfinger

Doçent
pesimist dedi ki:
Ekran görüntüsü alabilir miyiz rica etsek.. Mesela barcelona ve gs maçından olsun.. Şimdi gider ordan burdan resim koyarsınız :D
FLT grubu release etti.NForce'ye daha yansımadı ama yansıyacaktır yakında.Ayrıca Gittigidiyor sitesinden Oyun 3 gün önce satılmaya başladı.Oyunu ben indirmedim nedenini yukarda açıklamıştım.Gerçekten ekran görüntüsü istersen şuan downloada başlayabilirim.Sahura inmiş olur ;D

FeeLiT

Asistan
Fifa 2008 i test ettim bugün.Bence Ea games in cıkardıgı fifa 99 dan sonra en güseli bence uzun zamandan beri futbol oynarken ps2 tercih ediyordum ama artık fifa 2008 de tercihlerim arasında yer alıcak.Oyuna genel olarak bakıldıgında pek bir fark yokmus gibi gorunuyor ufak tefek değişiklikler var benim demo dan algılıyabidiğim kadar özelikkle ronaldinho yu fifa 2008 e hapsetmişler.Onu seyrederken yaptıgı futbol sovu sizde 2008 de yapabilirsiniz buyuk bir olasılıkla ama ben 1 hareketinden baska hareketini tespit edemedim.

İnşallah en kısa zamanda tam sürümünü bulabilirim :]

Mr.Fastfinger

Doçent
Arkadaşlar oyun içi resim atın yoksa ben şimdi downloada başlayacam.
Pesimist çok inatçı çıktın yaa ;D İndirip ipden maç yapalım 5 6 gol atıyım sana ;D

stat counter