Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Cptapo

Asistan
Öncelikle emeğe sağlık X-Men serisini tekrar izleyesim geldi.

[email protected]

Van Helsing !
Öncelikle emeğe sağlık X-Men serisini tekrar izleyesim geldi.
Wolwerine 1 (2009) ayrı bir yeri vardır bende.Bence X-Men serisinin en güzel filmi olmakla beraber Logan'ın ismi neden Wolverine oldu? Cevabını da veren filmdir.Seriyi izleyecek zamanınız yoksa da en azından baştan sona bunu izlemeniz güzel olur.Muhteşem baş yapıt.

cemalkurt

Üyecik
emeğine sağlık filmlerin hepside seyrettiğim ve beğendiğim filmler.aksiyonu dövüşü olmasa da, Amir khan filmlerinide tavsiye ederim,
Yıldızlararası - Interstellar 2014 full hd film izle
bu filmide beğendim.
warcraft filmi nide önerebilirim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

film önerileri : avatar - conan - lucy - warcraft - mö 10000 - apocalipto - 300 spartalı - ipman serisi - pi nin yaşamı -

öneriler: avatar - conan - lucy - warcraft - mö 10000 - apocalipto - 300 spartalı - ipman serisi - pi nin yaşamı -

Son düzenleme:

[email protected]

Van Helsing !
emeğine sağlık filmlerin hepside seyrettiğim ve beğendiğim filmler.aksiyonu dövüşü olmasa da, Amir khan filmlerinide tavsiye ederim,
Yıldızlararası - Interstellar 2014 full hd film izle
bu filmide beğendim.
warcraft filmi nide önerebilirim.

film önerileri : avatar - conan - lucy - warcraft - mö 10000 - apocalipto - 300 spartalı - ipman serisi - pi nin yaşamı -

öneriler: avatar - conan - lucy - warcraft - mö 10000 - apocalipto - 300 spartalı - ipman serisi - pi nin yaşamı -
Ghajini, 3 Aptal ve bir kaç Amir Khan filmi güzel.Genel anlamda hint film ve dizilerinden hoşlanmıyorum.Rehber bitmedi henüz yakında bitecek :)

ugurgulal

Üyecik
Yasaklı
Hepsi çok güzel filmler. Neredeyse hepsini izledim. Listeye eklenebilecek bir öneride ben bulunmak istedim. Öncelikle genelde gençlerin seveceği türde bulunan ''Thor serisi'' izlenebilecek en iyi filmler arasında. Serinin Thor 1, Karanlık Dünya ve Son olarak Thor Ragnarok serisi çıkmıştı. Önümüzdeki günlerde yenisinin çıkacağından hiç şüphem yok. İzlemeyenler için kesinlikle önereceğim filmler arasında yer alıyor. Seriyi izledikten sonra yeni çıkacak olanı heyecanla bekleyeceğinizi söyleyebilirim.

Diğer benzer seriler arasında Yenilmezlerin son çıkan filmi biraz sonu beklenmedik şekilde bitse'de yeni bir devam serisi gelecek gibi görünüyor.

hode41

Üyecik
Yasaklı
Emeğine sağlık kardeşim. Benim de arkadaşlarıma önereceğim 2-3 film listesi listesini sizlerle paylaşmak isterim.

En iyi filmler...Film önerileri...Tavsiyeleriniz neler?

Buradaki filmleri otomatik güncelliyorlar sanırım her hafta izliyorum. Paraticteki filmlerde fena değildir. Son çıkan filmleri koymaya çalışıyor genelde ikisi de.

Gökçe Asena

Profesör
Siyah Gül; Aksiyon, Dram, Suç.
Kesinlikle tavsiye ederim Terminatör 3 serisinden tanıyacağımız üzere başrolünde Kristanna Loken var.

images-8.jpg

stat counter