Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Turanulu99

Üyecik
Güzel bi gençlik filmi arıyorum.(fantastik ve aşırı bilmkurgu olmayan)

Son düzenleme:

F1kan

Profesör
Kafa yoran film var mı bildiğiniz ?
Bir aralar böyle sağlam psikolojik filmler vardı. Bazı şeyleri birleştirmek zorundaydın filmi anlaman için
Heh o türden yeni filmler arıyorum

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Aslında bir tane var, muhtemelen izlemişsindir ama muhtemelen bazı şeyleri hala yerine oturtamamışsındır :) Fight Club - Marla Singer :)

[email protected]

Van Helsing !
Biraz sabretseniz bu gece biseler yapcam :]
Beyin yakan film turlerinden beyni en cok haşlayan film : Zindan Adası
Filmin sonu film tarihinde bir ilk olarak 2 turlu bitiyo karar sizin ;)

F1kan

Profesör
Aslında bir tane var, muhtemelen izlemişsindir ama muhtemelen bazı şeyleri hala yerine oturtamamışsındır :) Fight Club - Marla Singer :)
İzlemeyen yoktur o efsaneyi :D
--- Gönderi Güncellendi ---
Biraz sabretseniz bu gece biseler yapcam :]
Beyin yakan film turlerinden beyni en cok haşlayan film : Zindan Adası
Filmin sonu film tarihinde bir ilk olarak 2 turlu bitiyo karar sizin ;)
Bak bunu bu gece izlerim işte

F1kan

Profesör
Beyler admin üşenmedi konuyu buraya taşıdı :D :D
Bu tam senin aradığın film bak.Psikolojin bozulabilir dicem ama bağışık gibisin benim gibi konu başlığından belli ;)
Ya eskiden boş vaktim olduğunda izlerdim genelde bu tarz kafa yoran filmler. Çünkü cidden bu filmleri izleyince bir nevi zevk alıyorum. Hani böyle bir sorun veya problem olur çözmeye başlarsın o an film devam eder ama hem izlemek hem düşünüp çözmek hemde son ile bağdaştırmak gerektiğinden dolayı ayrı bir haz duyuyorum :D Fantazi işte :D
Ama uzun zamandır anca 2 3 haftada 1 film anca izliyorum

[email protected]

Van Helsing !
Beyler admin üşenmedi konuyu buraya taşıdı :D :D

Ya eskiden boş vaktim olduğunda izlerdim genelde bu tarz kafa yoran filmler. Çünkü cidden bu filmleri izleyince bir nevi zevk alıyorum. Hani böyle bir sorun veya problem olur çözmeye başlarsın o an film devam eder ama hem izlemek hem düşünüp çözmek hemde son ile bağdaştırmak gerektiğinden dolayı ayrı bir haz duyuyorum :D Fantazi işte :D
Ama uzun zamandır anca 2 3 haftada 1 film anca izliyorum
Gece 2 gibi buraya konu açıcam.İnşallah biter.Takipte kal.Film önerileri olacak içinde.

[email protected]

Van Helsing !
Buranın sonu iyiye gitmiyor.Gerekli konuşmaları yaptıktan sonra büyük ihtimalle kapatmayı, daha kaliteli ve daha canlı bir platformda (konu) sunmayı gerçekleştireceğim.

Siz değerli SDN halkı, ve film takipçileri için hazırlamış olduğum çalışmama, (DEV REHBER) yine Sinema/Film bölümünde sabit konu kısmından bakabilirsiniz.

F1kan

Profesör
Buranın sonu iyiye gitmiyor.Gerekli konuşmaları yaptıktan sonra büyük ihtimalle kapatmayı, daha kaliteli ve daha canlı bir platformda (konu) sunmayı gerçekletireceğim.

Siz değerli SDN halkı, ve film takipçileri için hazırlamış olduğum çalışmama, (DEV REHBER) yine Sinema/Film bölümünde sabit konu kısmından bakabilirsiniz.
Dostum sadece film veya dizi olması burayı cansız kılar tabi.
Öğretici kısa videolar veya insanların ilgisine göre belgesel türleri ( Bilim, hayvanlar alemi veya sıra dışı şeyler) olması buranın daha çok işleyişine katkıda bulunur.

stat counter