Forum Hakkında | Görüş - Öneri - Şikayetleriniz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Melih Beyefendi

Doçent
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
An itibari ile SDN forum. İlgililerin dikkatine...

...yer yer kesintiler oluyor; her an foruma erişim yok!

Hocam tarayıcı nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sitemiz biraz yavaşladı sanki bilmiyorum farklı tarayıcı ve farklı cihazlardan foruma girince mesaj yazmak veyahut bir sayfayı açmak için uzun bir süre bekliyorum ya geç açılıyor yada donuyor. Bugün foruma girmeye çalıştığımda 504 hatasını her defasında aldım ve siteye giremedim. aynı şekilde bir konuya mesaj yazınca da 520 hatası aldım.
Size Yandex farz olmuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar merhaba;

Forum hakkında düşüncelerinizi iyi veya kötü bu başlık altından belirtebilirsiniz.

Benimle ilgili görüş ve önerilerinizi @Hakkı Alkan'a iletebilirsiniz.

Süper moderatörlerimizle ilgili şikayetleriniz için; Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Teşekkürlerimizle.
Merhabalar;

Bence foruma güzel bir temizlik gerekecek. Çünkü, sizin isminizin altında bir yazı var. Ve bu yazıyı yazabilmek için moderatör veya moderatör adayı olmak gerekiyor. Bence bu yazıyı herkes yazabilmeli. Sonrasında mesajlar birleştirildiğinde sıkıcı şekilde bildirim geliyor. Herkes farklı mesaj alanlarını Intel, AMD Yandex, Google Chrome kavgaları ile kirletiyor. Düzenleme süresi sonsuz değil. Eğer yapmak ister isek @Görkem Say Hocamıza danışmamız gerekiyor.

Son düzenleme:

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Hocam tarayıcı nedir?

Size Yandex farz olmuş.
İlgili hata ekranını paylaştığım görsel Google Chrome'du sanırım; farklı tarayıcılarda da durum aynıydı.

Yalnız; alıntı yaptığın mesajlar geçen senenin mesajları; lütfen konuyu Yandex'e ya da başka bir tarayıcıya getirmeyelim. Çünkü yaşanan problem tarayıcı ile alakalı değildi. Devamında gelen mesajları da okursanız...
Selamlar :)

Melih Beyefendi

Doçent
İSTANBUL/Sultangazi (Türkiye Cumhuriyeti)
İlgili hata ekranını paylaştığım görsel Google Chrome'du sanırım; farklı tarayıcılarda da durum aynıydı.

Yalnız; alıntı yaptığın mesajlar geçen senenin mesajları; lütfen konuyu Yandex'e ya da başka bir tarayıcıya getirmeyelim. Çünkü yaşanan problem tarayıcı ile alakalı değildi. Devamında gelen mesajları da okursanız...
Selamlar :)
Ben hiç farkında değilim.

K8GERSKY

Asistan
Arkadaşlar merhaba;

Forum hakkında düşüncelerinizi iyi veya kötü bu başlık altından belirtebilirsiniz.

Benimle ilgili görüş ve önerilerinizi @Hakkı Alkan'a iletebilirsiniz.

Süper moderatörlerimizle ilgili şikayetleriniz için; Süper Modlar Hakkında Düşüncelerinizi Buradan Paylaşın

Teşekkürlerimizle.
Forum telefonlarda pek iyi çalışmıyor bence. Özellikle konu altına yorum yazarken kasıyor gibi garip bi olay oluyor benden kaynaklı da olabilir ama forumun mobil kısmının geliştirilmesi gerekiyor bence. Chrome tarayıcıdan giriyorum.

Son düzenleme:
stat counter