Fridge Balls - Gıda Tazeliğini Koruyan Buzdolabı Topu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Darknes$

$
Onursal Üye
Katılım
13 Haz 2008
Mesajlar
18,709
Puanları
83
Fridge Balls - Gıda Tazeliğini Koruyan Buzdolabı Topu

Fridge Balls Buzdolabı Topları ile ürünlerinizi daha uzun süre taze tutun!
Buzdolabınızın her gözüne sadece bir fridgeball koyarak meyve ve sebzelerinizin ömrünü haftalarca uzatın. Her göze sadece bir fridgeball koyarak meyve ve sebzelerinizi taze tutabilirsiniz.

Gıdaların tazeliğini koruyan nasıl çalışıyor?
Meyve ve sebzeler çürümelerine sebep olan gazlar salgılar. Süpermarket ve toptancılar bunu bildikleri için bu gazları ortadan kaldırmak ve ürünlerin ömrünü uzatmak için potasyum minareleri kullanırlar. Şimdi bunu siz de yapabilirsiniz!
Her topun içinde tazelik paketi bulunur. Bu toplar ürünlerinizin ömrünü 3 kat uzatır.
Her Fridge Ball topu bu gazları emmeye yarayan potasyum mineralleri içerir ve böylece siz de meyve ve sebzelerinizin ömrünü evinizde uzatabilirsiniz. Maksimum verimlilik için toplarınızı 60 günde bir değiştirin.
Hepsiburada.com - Fridge Balls
 

Genero

Profesör
Katılım
11 Haz 2009
Mesajlar
2,010
Puanları
38
çamaşır yıkama topu , bulaşık yıkama topu , gıda topu nereye kadar gidecekler ve gerçekten işe yarıyor mu ? cosla'nın çıkaramadığı lekeyi mi çıkarcak mesela ? tazeliğinde bir sınırı vardır onu uzatacağını sanmıyorum
 

ProgramLama41

Doçent
Katılım
4 Ağu 2012
Mesajlar
590
Puanları
0
Bu yıkama topları nı kullanan arkadaş varsa anlatabilir mi ? gıda topu daha yeni sanırım :D ama diğer toplar işe yarıyorsa ki bence yarıyor gibi bu da işe yarar :D
 
Üst
stat counter