Futbolcup Online Menajerlik Oyunu ANDROİD Uygulaması

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Marques

Üyecik
Katılım
3 Kas 2018
Mesajlar
15
Puanları
3
FUTBOLCUP Online Menajerlik oyunu 2007 yılında web tabanlı olarak piyasaya girmiş bir menajerlik oyunudur. 2016-2018 yılları arasında kapalı kalan oyun , tekrar geri açılmasıyla beraber sağlam bir giriş yapmıştır. Günümüzün gereksinimi olan Mobil uygulama yapılmış olup piyasaya sunulmuştur.

Futbolcup online menajerlik oyununda takımını kur, antrenmanlarla oyuncularının performansını yükselt ve profesyonel futbol menajeri olduğunu diğer oyunculara şampiyon olarak göster.

Yeni bir kulüp kurdunuz, cesaret ve beceriyle büyük futbol dünyasında ilerlemek için çalışıyorsunuz. Taktik ve stratejilerinizi belirleyerek takımınızı güçlü takımlara karşı test ediniz. Stadyumunuzu büyütünüz ve asistanlarınızı seminerlere yollayarak gelişmelerini sağlayınız böylece geleceğin güçlü menajerleri arasındaki yerinizi alacaksınız.

Tamamen Gerçek odaklı bir menajerlik oyunu olan Futbolcup , Gerçek lig sistemiyle yürütülen bir Menajerlik oyunudur. 2007 yılından beri çok iyi bir dostluk ortamı oluşturan Futbolcup'a tüm menajerlik oyunu severleri davet ediyoruz!
 

Ekli dosyalar

Üst
stat counter