Garry's Mod Oynayanlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ichbinmirac

Üyecik
Garry's Mod'da beraber eğlenmek isteyenler buraya! Steam'den eklerseniz beraber oynayabiliriz.
Herkes aşağıya Steam ismini yazsın herkes birbirini eklesin ve hep beraber Garry's Mod oynayalım.
Steam : ichbinmirac
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
garrys mod ile ilgili görsel sonucu

bang1

Asistan
server tarzımı sandboxmı rp mi ttt mi hiç bilgi yok steam grubu kurun linkide verin girelim öyle daha iyi olur

bang1

Asistan
istersen ben kurabilirim hesabım nitelikli
Mesaj otomatik birleştirildi:

steamını verebilirimisin ekliyim

Son düzenleme:

ichbinmirac

Üyecik
Garry's Mod oynayanlar eklesin beraber TTT oynarız bildiğim güzel server'lar var.

Nick : ichbinmirac

xPhoenix06

Profesör
Garry's Mod oynayanlar eklesin beraber TTT oynarız bildiğim güzel server'lar var.

Nick : ichbinmirac
Sen bugün WASMURDER Murder sw sine gelen kişi değil misin? hani mapım bozuk demiştin bende yardım etmiştim? Undharillion ben

ichbinmirac

Üyecik
Sen bugün WASMURDER Murder sw sine gelen kişi değil misin? hani mapım bozuk demiştin bende yardım etmiştim? Undharillion ben
yok knk ben değildim.

ama ttt oynayabiliriz The Hollow sunucularında oynuyorum genelde bildiğin güzel ttt türk sunucusu varmı ?

Son düzenleme:

xPhoenix06

Profesör
yok knk ben değildim.

ama ttt oynayabiliriz The Hollow sunucularında oynuyorum genelde bildiğin güzel ttt türk sunucusu varmı ?
Ya sen başka gün bir daha gelip ttt sunucusu var mı diyensin iyi hatırlıyorum ya veya ismi ichbinmirac olan başka biri daha var.

stat counter