GM Neden Üretmiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ZaferPC

Üyecik
Abi General Mobile neden tablet,leptop,ses teknolojileri üretemiyor?

Teknolog26

Üyecik
Abi General Mobile neden tablet,leptop,ses teknolojileri üretemiyor?
Üretemiyor değil, şuanda gm önü çok açık olan bir marka değil malesef. Yerli firma ama kendi ülkesinde önü kapatılıyor. Şöyle ki mağazalarda bile satış danışmanları gm almak isteyeni başka ürüne yönlendiriyor. Selahattin Beyin röportajını okudunuz mu bilmem, satışlar inanılmaz düşmüş durumda. Sırf bu nedenle Türkiye'deki üretime devam edemeyeceklerini söylemişlerdi hatta. Böyle bir piyasa içindeyken yeni üretimlere girmeleri zor. İnşallah girerler tabi, ben isterim ki yerli markamız daha çok büyüsün.

Emre:)

Asistan
Çünkü cok zeki insanimiz gm herhangi bir cihaz cikarttigi anda aaaaaa çöp geldi ahahah bunu alan kerizdir bunu alacaginiza gidin hıyar alın daha işe yarar diyor. Şimdi buraya eski cihazlarsa soyle boyle hata var demeyin Allah aşkına. Çok begendikleri samsung patladiktan sonra almaya devam ettiler. Hayir kendileri sevmez anlarim da baskasinin almasina niye engel oluyosun.

disiteknoloji

Üyecik
Kıymetini mi bildiniz. Hemen herkes çamur atmaya yer arıyor bizim insanları anlamak zor kimsede demiyor ki dur yahu bu yerli üretim sahip çıkalım gm türk malı üretimi ama Hollanda daha çok sahip çıkıyor. Belki her ufacık hatayı büyütüp samanı ateşe vermesek onlarda diğer ürünleri üretir!!

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Üretmesinler telefonlarından yeterince çekiyoruz

erdenX

Üyecik
Üretmeyeceğinin garantisi yok. Her şey sırayla. Samsung da zamanında dozerdi mesela :D Ne oldu dünya devi oldu. Her şey sırayla. Ama bu kadar garip sektör değişimi olur mu bilmiyorum :D

okurbaba

Asistan
Üretmesinler telefonlarından yeterince çekiyoruz
Yerli olsun, kronik problem olmasın , garanti servisi başta olmak üzere satış sonrası hizmeti düzgün olsun sadece yoksa telefonları f/p olarak giriş orta segmente en iyi malzeme kalitesi+kamera deneyimini veriyor Türkiye’de satisi olan cihazlar arasında

Üretmeyeceğinin garantisi yok. Her şey sırayla. Samsung da zamanında dozerdi mesela :D Ne oldu dünya devi oldu. Her şey sırayla. Ama bu kadar garip sektör değişimi olur mu bilmiyorum :D
Sektor degistirmedi ilave etti dunyanin en buyuk tersanesi samsung'un her sektore girdi General Mobile gayet iyi benim tel GM5P yeterli Turkcell satti onu.

erdenX

Üyecik
Sektor degistirmedi ilave etti dunyanin en buyuk tersanesi samsung'un her sektore girdi General Mobile gayet iyi benim tel GM5P yeterli Turkcell satti onu.
GM5plus güzel telefon. Gm8le benzer özelliklerde ama aralarında kararsız kalırdım açıkçası

stat counter