Gm8 ısınma problemi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

SİZ OLSANIZ GM8 ALIRMIYDINIZ

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

123ara

Üyecik
Gm8 ci̇hazim çok i̇siniyor servi̇sede götürdüm bi̇r sorunu yok dedi̇ler sorunu nasil çözeri̇m

Exonn

Asistan
Sen GM almakla hata yaptın bu fiyata KAAN N2 alaydın en azından sıkıntın olmazdı

123ara

Üyecik
Gm8 daha kaliteli kan n2 berbat bir cihaz kullandım iade ettim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Çözüm odaklı yazsaydınız daha iyi olurdu burda kıyaslama olmaz

Son düzenleme:
ısınma palavra ısınsa tehlike oluştursa ilgili bakanlık çok sıkı denetliyor cezalar keser gazetelere düşerdi...

123ara

Üyecik
Bakın tür firmaları olduğu için almayın diyorsunuz peki iPhone Samsung alsanız ne değişecek o cihazlarda ısanabilir ama genelde alıyorsunuz GM 8 iyi bir cihaz fiyatına göre sonuçta ben sizden yardım istemiştim sizde yardım etmeyip markayı kötüleyip duruyorsunuz.

Sen GM almakla hata yaptın bu fiyata KAAN N2 alaydın en azından sıkıntın olmazdı
Sen sanki bu cihazlardan birini kullandım da tavsiye ediyorsun

Son düzenleme:

The Judge

Profesör
F/P telefonlarında ki bunlar zaten Android tayfasından, hele ki yaz aylarında ısınmama gibi bi lüks beklenemez diye düşünüyorum, General Mobile'ın çoğu telefonunda bunu gördüm, sadece General Mobile da değil... Yani telefonun ısınması gayet normal herhangi bi sorundan dolayı olacağını sanmıyorum. Yardımcı uygulamalarla ısı değerlerini kontrol edin, ciddi bi yükseliş varsa da en azından donanımsal başka sorunlar yaşamamak adına manuel olarak cihazı soğutmayı deneyin.

123ara

Üyecik
Denedim her şeyi ama duzelmedi arkadaşımda bu cihaz var onda da aynı sorun var ben cihazı götürdüm servise sorun yok diyip şarj cihazını sadece değiştirdiler ama genelde duzelmedi

F/P telefonlarında ki bunlar zaten Android tayfasından, hele ki yaz aylarında ısınmama gibi bi lüks beklenemez diye düşünüyorum, General Mobile'ın çoğu telefonunda bunu gördüm, sadece General Mobile da değil... Yani telefonun ısınması gayet normal herhangi bi sorundan dolayı olacağını sanmıyorum. Yardımcı uygulamalarla ısı değerlerini kontrol edin, ciddi bi yükseliş varsa da en azından donanımsal başka sorunlar yaşamamak adına manuel olarak cihazı soğutmayı deneyin.
Yeni #13
Denedim her şeyi ama duzelmedi arkadaşımda bu cihaz var onda da aynı sorun var ben cihazı götürdüm servise sorun yok diyip şarj cihazını sadece değiştirdiler ama genelde duzelmedi

Alıntı

Son düzenleme:

Sdn009

Üyecik
Gm8 ci̇hazim çok i̇siniyor servi̇sede götürdüm bi̇r sorunu yok dedi̇ler sorunu nasil çözeri̇m
Telefonun klifini değiştire bilirsin daha hava aln bi kilif al eğer uyrlamali pil özelligini actiysan kapatmani öneririm işlemciyi zorluyo ve haliyle isiniyor işlemciyi zorlayan pubg gibi uygulamalardan kacinmalisin ben bi el pubg girince telefon bi ara 50 dereceyi görmustu

stat counter