Google Mekanı Üzerine Alma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

nexo

Üyecik
Selamlar Babamlar Uzun Zaman Önce Kendi İş Yerini Google Haritalar Üzerine Eklemiş Fakat Konumu Yanlış Girmişler.
Şirketi Kendi Epostama Alıp Doğru Konumu ve Bilgileri Girmek İstiyorum.
Kendisine Sorduğumda Mailini Hatırlamadığını Söyledi Nasıl Yapabilirm Yardımcı Olursanız Sevinirim

cngzkyz

Profesör
Selamlar Babamlar Uzun Zaman Önce Kendi İş Yerini Google Haritalar Üzerine Eklemiş Fakat Konumu Yanlış Girmişler.
Şirketi Kendi Epostama Alıp Doğru Konumu ve Bilgileri Girmek İstiyorum.
Kendisine Sorduğumda Mailini Hatırlamadığını Söyledi Nasıl Yapabilirm Yardımcı Olursanız Sevinirim
Google Maps üzerinden işletmeyi sahiplenin deyip gerekli bilgileri doldurun.

Son düzenleyen moderatör:

Usain

Dekan
Yönetici
Mod. Adayı
Arkadaşlar burası bilgi paylaşma yeri. Birbirimizi kırmayalım.

Google Haritalar üzerinden mekanın üstüne gelip düzenleme önerin'e gelin. Oradan çektiğiniz fotoğraflarla destekleyerek mekanın doğru yerini ayarlayın. Fotoğraflarla desteklemezseniz direkt reddediyorlar. :) İyi forumlar.

cngzkyz

Profesör
Arkadaşlar burası bilgi paylaşma yeri. Birbirimizi kırmayalım.

Google Haritalar üzerinden mekanın üstüne gelip düzenleme önerin'e gelin. Oradan çektiğiniz fotoğraflarla destekleyerek mekanın doğru yerini ayarlayın. Fotoğraflarla desteklemezseniz direkt reddediyorlar. :) İyi forumlar.
Doğru diyorsun ama işletme sahibi olarak düzenleme yapmak süreyi çok kısaltıyor. Birçok müşterim de bunu uyguluyorum. Google Rehberlik düzeyi de önemli bu konuda.

stat counter