Googledan bana böyle mesajlar geldi bana Galaxy S10 kazandığımı söylüyor bilmiyorum inanayım mı inanmayayım mı telefonu almak için 1 dolar istiyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

MuradAllahverdi

Üyecik
Bana Googledan böyle bir bildiriş geldi bana söylüyorlar ki Galaxy S10 kazandın ve telefonu almak için benden 1 dolar istiyor siz bu fotoğraflara bakıp bana bir yol gösterirmisiniz güvene bilirmiyim yoksa yok bilmiyorum ne olur yardımcı olun

Bana Googledan böyle bir bildiriş geldi bana söylüyorlar ki Galaxy S10 kazandın ve telefonu almak için benden 1 dolar istiyor siz bu fotoğraflara bakıp bana bir yol gösterirmisiniz güvene bilirmiyim yoksa yok bilmiyorum ne olur yardımcı olun
Kesinlikle inanma. Dediğim gibi AdSense onlar inanma paranı çekerler 2 dakikada :D

MuradAllahverdi

Üyecik
Googledan geldiği söyleniyor bende ona göre arada kaldım bilmiyorum inanayım yoksa yok altda yorumlara da bakıyorum yorumlarda her kes telefonun geldiğini söylüyor her kes Google a teşekkür ediyor bende bu yüzden emin olamıyorum seçilmiş 100 kişiden olduğum söyleniyor

#ExYoung

Asistan
Googledan geldiği söyleniyor bende ona göre arada kaldım bilmiyorum inanayım yoksa yok altda yorumlara da bakıyorum yorumlarda her kes telefonun geldiğini söylüyor her kes Google a teşekkür ediyor bende bu yüzden emin olamıyorum seçilmiş 100 kişiden olduğum söyleniyor
krşm al diyene kadar sorcan heralde?

Google logosu yapıştırmış dolandırıcıdır onlar ;)

Ufuk

creative mod
Yönetici
Super Moderator
Google hiç işi gücü yok kullanıcılara mesaj atacak ve 1 dolar ile telefon dağıtacak. Eğer buna inanıyorsan tabii ki gönderebilirsin. Bize sorarsan inanmaman için ne yapalım?

Ben Kenobi

Dekan
Küçük dostum sen bence internette dolanma işini büyüyünceye kadar bırak, boğulacaksın.

stat counter