GPU/Ekran Kartı Sürücüsü Güncellemek İsteyenler!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Frosa

Dwayne Rock Johnson
GPU sürücüsü arayan arkadaşlar, aşağıda belirttiğim form ile birlikte cevap yazarsanız, bu konu üzerinden yardımcı olabilirim.

Sürücü için gerekli bilgiler:
İşletim Sistemi : .................... (Örn: Windows 10 64/32 Bit)
Donanım Türü : .................... (Örn: GPU)
Markası : .................... (Örn: Nvidia,AMD)

The Undertaker

Doçent
Konu ile alakalı mı bilmiyorum ama elimde GTX 275 var en son sürücü sanırım 2016 çıkmış bende şuan en son çıkan 2016 sürümü kurulu şuan yepyeni sürücüler çıkarıyor nvidia şuan en güncel 2019 sürümünü nasıl kurabilirim sisteme ? Bir kere denedim donanım bulunamadım dedi ne yapabilirim ?

ForeverPower41

Profesör
Konu ile alakalı mı bilmiyorum ama elimde GTX 275 var en son sürücü sanırım 2016 çıkmış bende şuan en son çıkan 2016 sürümü kurulu şuan yepyeni sürücüler çıkarıyor nvidia şuan en güncel 2019 sürümünü nasıl kurabilirim sisteme ? Bir kere denedim donanım bulunamadım dedi ne yapabilirim ?
Kart eski olduğu için Nvidia sürücü desteğini kesmiş,en son sürüm 2016. 2019 filan yok yani :)

Drogba39

Doçent
Ben Geforce Experience dahil hiçbir türlü ekran kartımı güncelleyemedim. Nasıl denediysem, hepsinde kurulum başarısız hatası verdi. DDU ile kaldırdım, tekrar denedim olmadı, Geforce Experience'dan denedim olmadı, Nvidia'nın kendi sitesinden indirdim hatta en son sürüm dışında daha eskilerden de indirdiklerim vardı, onları da denedim, hepsinde aynı sorun; ''Kurulum başarısız'' diyor ve asıl sorun şu ki; ilk başta temiz kurulum yapmıştım ve laptopta şu anda Nvidia ekran kartının sürücüsü hiç yok, sadece İntel ekran kartının var.

The Undertaker

Doçent
İstersen aygıt yöneticisinden .inf açıp bakabilirsin. Senin ve benim ekran kartım yok o listede.
Nerden bakıcam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben Geforce Experience dahil hiçbir türlü ekran kartımı güncelleyemedim. Nasıl denediysem, hepsinde kurulum başarısız hatası verdi. DDU ile kaldırdım, tekrar denedim olmadı, Geforce Experience'dan denedim olmadı, Nvidia'nın kendi sitesinden indirdim hatta en son sürüm dışında daha eskilerden de indirdiklerim vardı, onları da denedim, hepsinde aynı sorun; ''Kurulum başarısız'' diyor ve asıl sorun şu ki; ilk başta temiz kurulum yapmıştım ve laptopta şu anda Nvidia ekran kartının sürücüsü hiç yok, sadece İntel ekran kartının var.
GPU da sorun olabilir.

stat counter