GTX 970'li Gaming PC

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

alig_6

Doçent
Güncel Durum
Anakart SATILDI
Monitör SATILDI
Logitech G502 SATILDI
İşlemci + Fan SATILDI
RAM 500 TL SATILDI

EVGA GTX 970 SC ACX 2.0 Kutulu 800 TL ==> 750 TL ==> 700 TL SON FİYAT
Logitech G230 150 TL
Corsair Carbide 400R + Asus DVD Writer 400 TL
Güncel Durum
Corsair Carbide 400R + Asus DVD Writer 400 TL SATILDI
EVGA GTX 970 SC ACX 2.0 Kutulu 800 TL ==> 750 TL ==> 700 TL SON FİYAT
Logitech G230 150 TL

The Undertaker

Doçent
Arkadaşın sistemi sanırım altından yapılma sadece kendisinde varmış gibi havalarla ilan vermiş aşağılama duygusuda var çok yazık. O istediği paraya sıfır hazır DDR4 sistem varken DDR3 sisteme kimse o kadar parayı vermez şahsen bende vermem yani. 2 dakika girip Google'dan baksan bir dünya 3500-4000 TL arası DDR4 sistem bulursun da işte işine gelmiyor bakmak anca laf yapmışsın millete.Yinede hayırlı satışlar ama milleti enayi de sanma yani.

alig_6

Doçent
Arkadaşın sistemi sanırım altından yapılma sadece kendisinde varmış gibi havalarla ilan vermiş aşağılama duygusuda var çok yazık. O istediği paraya sıfır hazır DDR4 sistem varken DDR3 sisteme kimse o kadar parayı vermez şahsen bende vermem yani. 2 dakika girip Google'dan baksan bir dünya 3500-4000 TL arası DDR4 sistem bulursun da işte işine gelmiyor bakmak anca laf yapmışsın millete.Yinede hayırlı satışlar ama milleti enayi de sanma yani.
Sen bu boş yorumu yapana kadar o parçaların hepsi satıldı kardeşim. Git başka ilanları baltala 👋👋

The Undertaker

Doçent
Sen bu boş yorumu yapana kadar o parçaların hepsi satıldı kardeşim. Git başka ilanları baltala 👋👋
Her zaman diyorum ben ilan veren kim olursa olsun ilana koyduğu ürün ona altın geliyor yorum yapılınca da boş yorum oluyor çünkü işinize gelmiyor be dostum. Hayır insan gibi cevap versen eyvallah diyeceğim. Boş değil İŞİNE gelmiyor senin. Bak satmışsın iyi güzel ama sen enayi arıyordun zaten çünkü o paraya sıfır DDR4 sistem diziliyor.

alig_6

Doçent
Her zaman diyorum ben ilan veren kim olursa olsun ilana koyduğu ürün ona altın geliyor yorum yapılınca da boş yorum oluyor çünkü işinize gelmiyor be dostum. Hayır insan gibi cevap versen eyvallah diyeceğim. Boş değil İŞİNE gelmiyor senin. Bak satmışsın iyi güzel ama sen enayi arıyordun zaten çünkü o paraya sıfır DDR4 sistem diziliyor.
Her malın bir alıcısı vardır. Ben sattığım kişilere enayi damgası vurmam. Alsın hayrını görsün. Fiyatlar uygun gelmiş ki herkes de almış. Dediğim gibi bu saatten sonra yaptığın yorumlar sadece BOŞ.

alig_6

Doçent
Sınavlarım dolayısıyla forumu bırakmıştım. Şimdi cevap vereyim. DA V4 200TL daha ucza bu sistemi 10a katlar. İstersen kendim de toplayabilirim?
3,5 ay sonra söylediğin sistem evet geçer. 3,5 yıl sonra söylediğin sistem de geçer. DA V4 3,5 ay önce kaç liraydı ona bakacaksın. Dur bakayım... 3,5 ay önce DA V4 yoktu 🤷‍♂️

Transistor

Profesör
3,5 ay sonra söylediğin sistem evet geçer. 3,5 yıl sonra söylediğin sistem de geçer. DA V4 3,5 ay önce kaç liraydı ona bakacaksın. Dur bakayım... 3,5 ay önce DA V4 yoktu 🤷‍♂️
5 Mart dolar kuru: 5.39
17 Haziran dolar kuru: 5.87
Ayrıca parçalar da yenilenmedi? 3.5 yıl sonra yeni parça çıkacağı kesin.

The Undertaker

Doçent
5 Mart dolar kuru: 5.39
17 Haziran dolar kuru: 5.87
Ayrıca parçalar da yenilenmedi? 3.5 yıl sonra yeni parça çıkacağı kesin.
Şuna laf anlatma sattım diyor da belki de satmadı hiç bir ürünü ayak yapıyor sattım diye. GTX 970 ile RX 570'i kıyaslıyor ne diyim ki. Yarın kendisi RX 570 alır bu sefer de GTX 970'i gömer.

bang1

Asistan
rtx dengeli bir kart değil aynı anda üretilen kartlar farklı sonuç verebiliyor gereksiz bir hava girmişsin sistem fiyata göre iyi değil parça almak falan mantıklı o yüzden satıldı

alig_6

Doçent
rtx dengeli bir kart değil aynı anda üretilen kartlar farklı sonuç verebiliyor gereksiz bir hava girmişsin sistem fiyata göre iyi değil parça almak falan mantıklı o yüzden satıldı
Satıldı mı? Satıldı.

stat counter