Gülse Birsel'in İzmirli eşi Murat Birsel kim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


by efsane

[email protected]
Yönetici
Admin
Katılım
10 Ara 2008
Mesajlar
14,783
Puanları
113
Konum
Elazığ
Ünlü oyuncu ve senarist Gülse Birsel'in eşi kimdir? Sosyal medyada ve internette kullanıcılar Gülse Birsel'in kocası kimdir, Gülse Birsel'in eşi ne iş yapıyor kimdir? Sorularına cevap arıyor. Gülse Birsel 1999 yılında evlendiği Murat Birsel ile mutlu bir beraberlik sürdürüyor. Murat Birsel'i ise birçok kişi tanımıyor. Murat Birsel kimdir, nerelidir? Ne iş yapıyor? Tüm bu soruların cevabı haberimizin içinde.

Jet Sosyete dizisiyle TV8 ekranlarında hem senaristliğini hem de oyunculuğunu sergileyen Gülse Birsel, dizi sona erince artık televizon dizisi yapmak istemediğini ve dijital platformlarda yer almayı planladığını söylemişti. Gülse Birsel'in eşi Murat Birsel ise sosyal medya kullanıcıları tarafından araştırılıyor.

GÜLSE BİRSEL'İN İZMİRLİ EŞİ MURAT BİRSEL KİMDİR?

1960 yılında İzmir Karşıyaka’da dünyaya geldi. Babası hukuk profesörü, annesi mesleğini yapmasa da bir arkeologmuş. Yazar ve şair Salah Birsel büyükbabasıyla kardeşmiş. Ankara İlkokulu, Saint Joseph, İzmir Atatürk Lisesi mezunu. 9 Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nün ilk mezunlarından biri oldu.

Murat Birsel, 2000’lere ATV Haber’in anchormanlığını yaparak başladı ve günümüze kadar meslek hayatı boyunca haberciliği öne çıkartarak ATV, NTV, TV8, Cine5’de televizyon programcılığı ve Sabah, Vatan, Star’da köşe yazarlığını hemen her zaman beraber sürdürdü.

Murat Birsel, 1999 yılı Ağustos ayında Gülse Birsel evlendi ve çiftin evlilikleri bugün hala devam ediyor. Gülse Birsel'in eşi Murat Birsel, birçok kişi tarafından tanınmıyor ve Gülse Birsel "bekar" zannediliyor.
 
Üst
stat counter