Hadi Herkes Sistemini Yazsın...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Şimdi yedim seni

Profesör
İşlemciye göre ekran kartı ve anakart düşük mü kalmış? Hangilerini düzeltmem gerekir?
Monitörü değiştireceğim zaten 240hz ile.
Oyunda 350-400 fps alıyorum ama ben 300e sabitledim.
Anakartın sadece işlemciyi çalıştırmaya yetiyor ekran kartın işlemci için çok düşük kalıyor ama oynadığın oyunlar için ekran kartın iyi csgo işlemciye yüklenen bir oyun o yönden iyi gibi ama yeni bir oyun oynamak istersen fps yönünden şikayetci olabilirsin.

Venceremos1940

Asistan
Anakartın sadece işlemciyi çalıştırmaya yetiyor ekran kartın işlemci için çok düşük kalıyor ama oynadığın oyunlar için ekran kartın iyi csgo işlemciye yüklenen bir oyun o yönden iyi gibi ama yeni bir oyun oynamak istersen fps yönünden şikayetci olabilirsin.
Monitör ve kulaklığı aradan çıkardıktan sonra anakart ve ekran kartını iyileştirecem. Ama bunları değiştirirken kasayıda çok küçük kullandıkları için onuda değiştirmem gerekecek

met 35

Dekan
Anakart overclock yapamadığına göre idare eder. İşlemcinin sıcaklığına oyunda bi bak. O iki ısı borulu soğutucuyu ,bu işlemciye hangi fazla bilgili,tavsiye etti.

Venceremos1940

Asistan
Anakart overclock yapamadığına göre idare eder. İşlemcinin sıcaklığına oyunda bi bak. O iki ısı borulu soğutucuyu ,bu işlemciye hangi fazla bilgili,tavsiye etti.
haha sağ olsun çok bilmiş vatan çalışanıydı..
benimde cahilliğime geldi kimseye danışmadan adam ne dediyse tamam dedim

stat counter