Halısahada dizlerim üzerinde kayarak gol sevinci

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

melih_1907ss

Üyecik
Dün oynadığımız arkadaşlarla olan halısaha maçımda son dakika golü attıktan sonra dizlerimin üzerinde kayarak gol sevinci yapayım dedim fakat gel gör ki diz kapağımın altı çok feci şekilde yanmış gözükmekte ve çok acıyor ne yapmam lazım

SwateR

Dekan
Bunu futbolcular da yapıyor ama birşey olmuyor galiba. Taktiği filan mı var :)

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Yanan yere buz koyulmaz aman diyeyim. Durum çok kötü ise doktora gitmelisin.

kmurat

Dekan
Çok güzel kaymışın ama. (Sana da kaymış olsu bu arada) mutlaka Doktora görün. Mikrop kaparsan çok kötü sonuçları olabilir. Herkesin basıp geçtiği ve hiç bir zaman temizlenmeyen bir ortam orası.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Futbolcuların tekmelikleri var ve gol sevinçlerini icra edenler kayarken vücutlarını geriye doğru büküp dizleri zeminle (genelde) tam temas halinde olmuyor (tabii farklı şekilde sonlandırılan gol sevinçleri var), üstelik suni çimde bu hareketin yapılması çok sakıncalı, zemine gömülmüş yabancı cisimler de olabilir, bunlar diz kapağı ve bacağa zarar verebilir.
Bence hastanenin aciline çık; tahrişi azaltan, ağrı giderici merhem ve ilaçlar verirler en azından. Bu arada, Geçmiş Olsun.

teamscriptim

Asistan
Tahin yağı yanık için mükemmel bir ilaç! Bizzat denedim o yüzden de rahatça tavsiye ediyorum.

stat counter