Hangi cep operatörü bedava kontör dağıtıyor?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


mila12

Dekan
Onursal Üye
Katılım
5 Kas 2007
Mesajlar
9,525
Puanları
48
Cep telefonu operatörleri arka arkaya kampanyalarla müşteri çekmeye çalışıyor. Turkcell'in Konbara, Vodafone'un geyikli kampanyasının ardından şimdi de Avea faturalı hat kullanıcıları için çok avantajlı bir kampanya başlattı...

TURKCELL

Turkcell'in bedava kontör sisteminin adı Konbara.

Konbara, Hazır Kart müşterilerinin kontör yükledikçe kazandıkları hediye kontörlerin biriktiği bir kumbaradır. Konbara'nızda biriken kontörlerden istediğiniz kadarını 10 kontör ve katları olarak, ayda 10 kez dilediğiniz zaman hattınıza aktarıp kullanabileceksiniz. .

Kontör yükledikçe aşağıdaki tabloya göre kazanacağınız hediye kontörler hemen Konbara'nıza eklenecek.

Yüklenen Kontör Hediye Kontör
100 20
250 50
500 125
1000 300DAKİKA BİZDEN

Turkcell bireysel faturalı hat sahipleri cep telefonlarıyla konuşuyorlar, ödedikleri Turkcell fatura tutarına göre değişen oranlarda ücretsiz dakikalar kazanıyorlar. Şimdi puan biriktirmece yok, DakikaBizden ile konuştukça kazanacaksınız! Cep telefonu faturalarınızdan hediye dakikalar kazanmak için tek yapmanız gereken DakikaBizden'e kaydolmak.

Fatura Tutarı Hediye Dakika Miktarı
15-29,99 YTL 10 Dakika
30-49,99 YTL 20 Dakika
50-99,99 YTL 30 Dakika
100-199,99 YTL 60 Dakika
200-499,99 YTL 90 Dakika
500+ 120 Dakika


DakikaBizden'den kazandığınız dakikalar fatura tutarındaki, iletişim kapsamında olan tüm ücretler ve vergiler üzerinden hesaplanır ve 5 aya bölünerek hattınıza yüklenir. Kazanılan dakikalar Turkcell'den Turkcell'e yapılan aramalarda kullanılabilirAVEA

Avea faturalı hat aboneleri, yurt içinde nerede olurlarsa olsunlar, Türkiye'deki tüm ev ve iş numaralarını 30 dakika ücretsiz arayabilecekler.

Abonelerin bu kampanyaya katılabilmesi için herhangi bir ek bir ücret ödemesi veya herhangi bir işlem gerçekleştirmesi gerekmiyor. Kullanıcılar otomatik olarak Nisan ayında tüm ev ve iş telefonları ile 30 dakikalık ücretsiz görüşme fırsatından yararlanacak.

Yeni kampanyaya ilişkin bir açıklama yapan Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak, "Türk Telekom ve Avea sinerjisinin sonuçlarını görmeye başlıyoruz. Avea bu kampanya ile müşterilerine sunduğu avantajları farklı bir platforma taşıyarak, 19 milyonu aşkın ev ve iş numarasını ücretsiz aratıyor. Önümüzdeki dönemde de müşterilerimizin hayatına değer katacak ve onların yaşamlarını kolaylaştıracak yenilikçi projeler hayata geçirmeye devam edeceğiz" dedi.

VODAFONE'UN GEYİKLERİ DAKİKA DAĞITIYOR

Öte yandan Türkiye'deki birinci yılını kutlayan Vodafone da, 31 Mart tarihinden itibaren başladığı "Geyikli Kampanya" kapsamında abonelerine toplam bir milyar dakika konuşma süresi hediye ediyor.

Kullandığı tarifeden bağımsız olarak tüm aktif Vodafone abonelerinin yararlanacağı kampanyaya katılmak için tek koşul, Vodafone'luların cep telefonlarını 30 Nisan'a kadar sürekli açık tutması. Vodafone, kampanya süresince her bir abonesine değişik tarihlerde ve saatlerde SMS gönderecek. Aboneler 1 saat içinde yanıt verdikleri her SMS için 30 dakika kazanarak diğer Vodafone'lularla ücretsiz sohbet etme imkanına sahip olacak.

Kaynak
 

se7en

Profesör
Katılım
8 Ocak 2008
Mesajlar
1,123
Puanları
36
Turkcellin nar olayi var unutulmus galiba :D yada gece gece göremedim
 

kullanıcı

Profesör
Katılım
10 Mar 2008
Mesajlar
3,801
Puanları
0
Merak etmeyin hepsi gayet iyi kazanıyor. Verdikleri de ancak dişinizin kavuğunda bile kalmayan bir miktar.
 

The_Climb

Asistan
Katılım
23 Ocak 2008
Mesajlar
164
Puanları
0
ya yazıyı okudum hemen telefonu açtım mesaj geldi geyik beni beklemekten sıkılmış gitmiş. kaçtı güzelim geyikler...
 
Üst
stat counter