Hangi Dijital Platformu Önerirsiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

samizeldestan

Asistan
Merhaba arkadaşlar. 2 yıldır Tivibu kullanıyorum ve 1 ay sonra aboneliğim sonlanacak. Diğer platformları hiç kullanmadım. Digitürk u hiç dusunmuyorum zaten fiyatları çok pahalı çünkü. Spor pek izlemem asıl film dizi ve bazende belgesel izlemek için alıyorum. D smart nasıldır? Ve bu iptv olayı nasıl oluyor onun gibi birşey mi alsam iyi olur? Bilgilendirebilirseniz sevinirim

Brkmn

Hayal uğruna koptum ailemden.
Evde yaklaşık olarak 3 yıldır D-Smart kullanıyoruz, film kanallarına her hafta kaliteli filmler geliyor yani en azından benim için aksiyon filmleri vb. Spor kanalı olarak smart spor var Premier lig maçları veriyor. Bu arada bir ara IPTV'de kullandım internetiniz güçlü ise kesinlikle alınabilir ama geleceği nasıldır bilemem.

samizeldestan

Asistan
IPTV + Netflix almanı öneririm.
Netflix daha önce kullandım iyi güzel ama bir süre sonra sıkmaya başlıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evde yaklaşık olarak 3 yıldır D-Smart kullanıyoruz, film kanallarına her hafta kaliteli filmler geliyor yani en azından benim için aksiyon filmleri vb. Spor kanalı olarak smart spor var Premier lig maçları veriyor. Bu arada bir ara IPTV'de kullandım internetiniz güçlü ise kesinlikle alınabilir ama geleceği nasıldır bilemem.
Evde 16 mbit e kadar normal adsl kullanıyorum. D smartta sorun yaşadınız mı hiç?

Brkmn

Hayal uğruna koptum ailemden.
Netflix daha önce kullandım iyi güzel ama bir süre sonra sıkmaya başlıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evde 16 mbit e kadar normal adsl kullanıyorum. D smartta sorun yaşadınız mı hiç?
Şuana kadar bir sorun yaşamadım sadece 1 kere uydu alıcısı değişti onuda kendileri gönderdiler zaten şimdi D-Smart GO'da var onunla kayıt edebiliyorum maçları golleri falan direk flasha atıyor.

stat counter